×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
19. marts, 2015
Drukāt

Meita lūdz palīdzību tēva meklēšanā (1)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

“LA” redakcijā vērsās Antra Savičeva. Viņa ir kristiete, aktīvi darbojas draudzē, dzied baznīcas korī, kopusi slimniekus un daudziem sniegusi atbalstu gan ar lūgšanām, gan praktiski. Antrai ir 41 gads.

Bet tikai nesen mamma pastāstījusi par viņas tēvu, par kuru meita līdz šim neko nezināja. Tēvu sauc Aleksandrs Emanuilovs, dzimšanas gads nav skaidri zināms, tas varētu būt laikā no 1936. līdz 1941. gadam. Tēvvārds Pēteris. Antra tēvu nekad nav sastapusi, taču satraukusies – viņam jau vairāk nekā 70 gadu, ja nu vajadzīga tuvinieku palīdzība? Steigusies uz Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi cerībā, ka uzzinās, vai tēvs vēl ir šai saulē un, ja ir, tad, kur dzīvo. Pārvaldē apstiprināja, ka Aleksandrs Emanuilovs dzīvo Latvijā, taču – kāda vilšanās! – Datu aizsardzības likums liedz izpaust viņa dzīvesvietas adresi. Tāpēc A. Savičeva vēršas pie “LA” kā visvairāk abonētā laikraksta lasītājiem – ja kāds pazīst viņas tēvu, zina, kur viņu meklēt, lūgums zvanīt Antrai pa tālr. 29549270.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu, pastāv taču iespēja nosūtīt vecajam kungam vēstuli caur to Migrācijas lietu pārvaldi. Ja pats gribēs, atsauksies. Ja negribēs meitas dāsno palīdzību, neatsauksies.

Draugiem Facebook Twitter Google+