×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
24. marts, 2017
Drukāt

Meitenes nāve Daugavpilī: pārbauda arī saistību ar izaicinājuma spēlēm

Ilustratīvs attēls. Foto - LETAIlustratīvs attēls. Foto - LETA

Policija uzsākusi kriminālprocesu pēc nepilngadīgas meitenes nāves Daugavpilī, kas gājusi bojā nokrītot no liela augstuma, iespējams, ēkas 12.stāva.

Šobrīd policijas rīcībā esoša informācija liecina, ka pirms notikuma, blakus bojā gājušai meitenei ir bijusi otra meitene, kura savukārt nav mēģinājusi veikt ar suicīdu saistītas darbības, un pašlaik viņas dzīvībai briesmas nedraud.

Policija noliedz publiskajā telpā izskanējušo ziņu, ka Daugavpilī mirušas divas meitenes nolecot no 12.stāva.

Policija informē, ka naktī no 22.marta uz 23.martu tika saņemta informācija, ka Daugavpilī no kādas mājas 12. stāva, iespējams, ir nokritusi nepilngadīga meitene. Ierodoties notikuma vietā likumsargi guva apstiprinājumu šai informācijai. Meitene nomira NMPD mašīnā pa ceļam uz medicīnas iestādi.

Lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus VP LRP Daugavpils iecirknī ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Tostarp tiks pārbaudīts, vai konkrētais gadījums ir saistīts ar minēto personu iesaistīšanos jebkādu izaicinājuma spēļu vai to elementu īstenošanā.

Policija aicina neidentificēt ne pusaudžus, ne viņu mācību iestādes un respektēt personu tiesības uz privātumu.

Sīkākas izmeklēšanas detaļas izmeklēšanas interesēs policija pagaidām nekomentē, “bet noteikti informēs sabiedrību par izmeklēšanas rezultātiem”, sacīts policijas paziņojumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+