×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
7. jūnijs, 2017
Drukāt

Meja: ja, vajadzēs, grozīsim cilvēktiesību likumus, lai sakautu teroristus (3)

Foto Reuters/Scanpix/LETAFoto Reuters/Scanpix/LETA

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja paziņojusi, ka ir gatava mainīt cilvēktiesību likumus, ja tie traucēs cīnīties ar terorismu.

Runājot priekšvēlēšanu pasākumā Londonas rietumos, Meja pavēstīja, ka rosinās garākus cietumsodus par terorismu notiesātajiem un padarīt vieglāku par terorismu aizdomās turētu ārvalstnieku deportēšanu.

Pēc Mejas teiktā, ir jārīkojas aktīvāk, “lai ierobežotu aizdomās turamo teroristu brīvību un pārvietošanos, kad mums ir pietiekami daudz pierādījumu, ka viņi ir drauds, taču nav pierādījumu, lai viņus tiesātu tiesā, un ja mūsu cilvēktiesību likumi neļauj mums to darīt, mēs šos likumus grozīsim”.

Savukārt Lielbritānijas aktīvistu organizācija “Liberty” apsūdzēja Meju vēlmē iznīcināt Lielbritānijas cilvēktiesību likumus.

“Ja Terēza Meja izdarīs to, ko viņa draud, viņa ieies vēsturē kā premjerministrs, kas pasniedzis teroristiem viņu lielāko uzvaru,” pavēstīja organizācijas direktore Marta Spurjē. “Lētu politisko punktu un virsrakstu dēļ viņa ir gatava graut mūsu demokrātu, brīvību un tiesības – tās pašas lietas, kurām šie vardarbīgie slepkavas cenšas uzbrukt.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Taatad ar terora aktiem meerkjis ir panaakts – cilveeki pashi atbalsta savu tiesiibu ierobezhoshanu.

    “Tas, kurh droshiibas deelj atsakaas no briiviibas, driiz zaudes abas” (c) B. Franklins

  2. Kopā ar aizdomās turētajiem par teroristu deportēt vajadzētu arī tos cilvēktiesību aizstāvjus! Demokrātija jau sen ir kļuvusi par visatļautību!

  3. Taču beidzot,kāds no Ļenganajiem ir sācis domāt.Sen bija laiks to darīt.

Draugiem Facebook Twitter Google+