Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
27. marts, 2015
Drukāt

Meklē aizdomās turamo par zādzību Olainē (1)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirknis aizdomās par zādzību meklē attēlā redzamo vīrieti., portālam LA.lv pastāstīja Valsts policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Ance Rozīte.

Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirknī ir uzsākts kriminālprocess par 2015. gada februārī izdarītu zādzību no kādas privātmājas Mārupē. Policistiem ir aizdomas, ka zādzību, iespējams, izdarījis attēlā redzamais vīrietis, kura personību līdz šim nav izdevies noskaidrot.

Olaines iecirkņa darbinieki aicina atsaukties ikvienu, kam ir zināma attēlā redzamā vīrieša atrašanās vieta vai viņa identitāte, zvanot uz tālruņu numuriem: 25496795, 67913710 vai 110, vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tas jau izskatās pēc mācītāja no Šķērsielas :))

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (8)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+