×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
8. marts, 2017
Drukāt

Meklē arī Latvijā: Lietuvā nolaupīta turīgu vecāku meita (10)

Foto Facebook/Lietuvas policijaFoto Facebook/Lietuvas policija

Šā gada 5. martā ceļā uz Viļņu bezvēsts pazudusi 26 gadus vecā Ieva Strazdauskaite, kura šobrīd izsludināta starptautiskā meklēšanā. Tiek pieļauts, ka meitene ir nolaupīta, vēsta Lietuvas plašsaziņas līdzekļi.

Sieviete plkst. 16. 30 izbrauca no Plunges, lai dotos uz Viļņu. Pēc Kauņas sakari ar viņu pazuduši. Meitenes telefons ir izslēgts, raksta “Bezvests.lv”.

Par meitas pazušanu vecāki ziņoja plkst.21.00. Policija nekavējoties izvērsa intensīvu pazudušās meitenes meklēšanu, taču pagaidām tā nav vainagojusies panākumiem.

Nākamajā dienā viņas automašīna “Audi A7” atrasta mežā, taču jaunās sievietes iekšā nav bijis. Policija izvirzījusi versiju, ka sieviete ir nolaupīta.

Meitenes vecāki vērsušies pie sabiedrības ar lūgumu palīdzēt atrast pazudušo meitu, solot 10 000 eiro lielu atlīdzību.

Sievietes pazīmes: augums 170 cm, gariem, gaišiem matiem. Bija ģērbusies pelēkā sporta kostīmā un melnā, īsā virsjakā.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Kameru parbaudat ,jaunajam masinam ir spoguli ieksa Prieks Eju,Visu ieraksta Kas ka ir.
  Tad atradis.redzes Kur braukusi Ko nēmusi.

 2. Nevis turīgu vecāku meita, bet gan Turīgu vecāku dēla līgava. Vinas līgavainis ir turīga uzņēmēja atvase..

 3. Skumji, ka tādas lietas notiek. Cilvēka dzīvībai noteikti vajadzētu piešķirt dārgāku cenu. Citādi – tādas lietas nebaidās darīt katru dienu, jo paliek NESODĀMI SLEPKAVAS. Cilvēkam, kas ir atņēmis kādam citam cilvēkam dzīvību, nepieciešamais SODA MĒRS būtu jābūt kā ASV – nāves sods. Mūsu valstī pārāk daudz slepkavu staigā brīvībā. Par to gribētos kliegt pilnā balsī. ATJĒDZIETIES, LIKUMU PIEŅĒMĒJI, kāpēc mūsu valstī tik daudz cilvēku tiek noslepkavoti, un kādus sodus viņi saņem. Pēc tam slepkavošanu turpina, tikai – aiz maskas, jo ir palikuši cietumā gudrāki, tāpēc tādi staigā un dzīvo brīvībā. Izsaku līdzjūtību tuviniekiem, acīmredzot līdzīgs variants kā Pupiņu meitai,- ne ar to īsto cilvēku draudzējās. Maz ticams, ka ir dzīva atstāta, tas neticās vairs.

  • Par slepkavībām slepkavām sodi nesamērīgi mīksti ,pat ,,humāni,,.Izskaidrojums – spēcīgs slepkavu lobijs saeimā.Ja būtu ieviests augstākais soda mērs,tad kileru pakalpojumi sadārdzinātos un ar to nebūtu mierā slepkavību pasūtītāji .

 4. pilna rīga ar tamlīdzīgām meitenēm. šīs seju jau nu čista nevarēs atcerēties…

 5. Skaidrs kad ietekmigi cilveki lietas karto pavisam savadak…

 6. Её уже нет в живых, сочувствую родителям. Ищите недалеко от машины, спрятали удачно, если водоем рядом, то там.

 7. Kada starpiba,pazudis cilveks,bagats vai nabags,kur musu cilveciskums,jaatbalsta vecaki un tie kas mekle meiteni,lai viss butu labi,

 8. Nu gan kādam ?? sanācis stulbs komentārs! “Turīgu vecāku”šoreiz nav atslēgas vārds! Un meklē, cik zinu, visus,kuri ar pazuduši! Vismaz Latvijā – noteikti! Žultainajam komentētājam šoreiz vajadzēja “izmantot izdevību paklusēt…”Tā vietā, lai meklētājiem paldies pateiktu, viens te, internetā vemj tīru žulti… Nožēlojami! Meklētāji taču meklē arī tos, kas sastrīdējušies un nolēmuši pabaidīt gan tuviniekus, gan savus mīļotos… “Pazudušie”, kad paši “atrodas”, neatvainojas ne meklētājiem, ne sabiedrībai, kas tērējuši savu laiku, līdzekļus, nervus… Un te vel šitas – “spļāviens”… Pretīgi lasīt! Ja Dievs ir pasaulē, tad viņš atradīs veidu, kā šādus cilvēkus pa(pār)mācīt, es ceru.

 9. Turīga uzreiz kaut kādas privilēģijas dod?
  Nebūtu turīga nemeklētu?
  Mūsu portāli dzīvībai pieliek cenu

Draugiem Facebook Twitter Google+