Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
15. maijs, 2015
Drukāt

Meklē brīvprātīgos Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs foto

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju veiksmīgas norises nodrošināšanai svētku rīkotājs – Valsts izglītības satura centrs – līdz 31. maijam aicina pieteikties brīvprātīgo misijas pirmajai kārtai, stāsta sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vasiļjeva.

Pirmssvētku laikā brīvprātīgajiem notiks apmācības, kurās viņi iepazīs Dziesmu un deju svētkus, pasākumu norises vietas un organizēšanas pamatus. Brīvprātīgie darbosies Rīgā no 28. jūnija līdz 12. jūlijam.

“Dziesmu un deju svētku norise vairs nav iedomājama bez brīvprātīgo enerģijas, smaidiem un aktivitātes, kad svētku laikā Rīgu pieskandinās 37 000 dalībnieku un skatītāju tūkstoši. Aicinam pietiekties visus interesentus vecumā no 15 gadiem. Viens no būtiskākajiem noteikumiem brīvprātīgo darbā ir patiesa interese par Dziesmu un deju svētkiem un vēlme līdzdarboties no sirds,” akcentē svētku izpilddirektore Agra Bērziņa.

Svētku laikā plānots nodarbināt apmēram 400 brīvprātīgo, kas būs iesaistīti koordinētās brīvprātīgo misijās. Dziesmu un deju svētkos brīvprātīgie darbosies svētku atklāšanā, koru karos, dziesmu un deju koncertos, konkursos, gadatirgū, deju lielkoncertā, noslēguma koncertā un citas aktivitātēs.

Pietiekties brīvprātīgo misijai Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos var, aizpildot anketu http://ej.uz/brivpratigo_darbs_dzsv. Informācija par pietiekšanos atrodama arī svētku mājaslapas www.dziedundejo.lv sadaļā Jaunumi.

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies Rīgā no 6. līdz 12.jūlijam, tajos piedalīsies ap 37 000 dalībnieku. XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus rīko Valsts izglītības satura centrs, atbalsta lieldraugi Swedbank un Kārums, kā arī atbalstītāji Latvijas Mobilais Telefons (LMT), Latvijas valsts meži, Valsts kultūrkapitāla fonds, Statoil un Moller Auto lidosta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. prieks kam maksāt, ja var atrast muļķus, kaas kaut ko darīs par brīvu

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+