×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
7. augusts, 2012
Drukāt

Meklē dalībniekus LIAA rīkotajā mentoringa programmā

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar biedrību “Līdere” izsludinājusi pieteikšanos Mentoringa programmā uzņēmējiem, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja LIAA.

Programma ilgs sešus mēnešus – no 2012.gada oktobra beigām līdz 2013.gada aprīlim. Programmas laikā jaunie uzņēmēji varēs saņemt mentora – pieredzējuša uzņēmēja padomu un atbalstu.

Mentoringa programmas mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Mentorings uzņēmējdarbībā ir sistemātiski veidotas attiecības, kas balstītas uz ilglaicīgu un brīvprātīgu atbalstu starp veiksmīgu uzņēmēju ar pieredzi un uzņēmējdarbības iesācēju, kurš vēlas gūt zināšanas sekmīgas uzņēmējdarbības attīstībai.

Dalībai programmā tiek aicināti pieteikties pieredzes pārņēmēji, jauni uzņēmumi (uzņēmums nav vecāks par pieciem gadiem), kā arī mentori, pieredzējuši uzņēmēji (ne mazāk kā piecu gadu pieredze uzņēmuma vadīšanā vai apjomīgu biznesa projektu īstenošanā).

Pieteikties programmā var līdz šā gada 5.oktobrim, aizpildot attiecīgo pieteikuma anketu portālā “www.lidere.lv”.

Informāciju klātienē par programmas realizāciju, mentoringa būtību un mentoringa procesa norisi, kā arī par pieteikšanos programmai varēs saņemt semināros, kas notiks 12.septembrī plkst.14 Daugavpils novada domē, Rīgas ielā 2, 21.septembrī plkst.9 viesnīcā “Tallink”, Rīgā, 28.septembrī plkst.12 Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā, Purva ielā 12A.

Jau ziņots, ka 2012.gada mentoringa programmas gaitā 15 jaunie uzņēmēji pusgada garumā saņēma praktiskus padomus un pieredzējušu kolēģu palīdzību, lai attīstītu savu uzņēmējdarbību dažādās jomās – apģērbu dizaina izstrādē un ražošanā, koka gludināmo dēļu, filca izstrādājumu un pārtikas produktu ražošanā, bioloģisko atkritumu pārstrādē, biškopības produktu primārajā ražošanā, interneta mājaslapu un informācijas sistēmu izstrādē, audio reklāmas klipu izveidē un scenāriju veidošanā, konsultācijās ģeogrāfisko informācijas sistēmu jomā, ģeogrāfisko informācijas sistēmu projektēšanā un izstrādē, kartogrāfiskā materiāla sagatavošanā, kompleksa atbalsta sniegšanā ārvalstu rezidentiem.

Mentoringa programmas uzņēmējiem īstenošana notiek LIAA realizētajā “Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmā”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+