Mobilā versija
+17.5°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
3. janvāris, 2016
Drukāt

Meklē dienu pirms gadumijas pazudušu jaunieti (9)

Lauras Viļumsones personīgā arhīva foto.Lauras Viļumsones personīgā arhīva foto.

Ģimene lūdz palīdzību Madaras Viļumsones meklēšanā, liecina ieraksts jaunietes māsas Lauras Viļumsones Facebook kontā.

Madara Viļumsone pēdējo reizi redzēta Vecrīgā, savā dzīvesvietā, 30. decembrī, taču vēlāk ar jaunieti tuviniekiem nav izdevies sazināties. Tagad viņi lūdz palīdzību visiem, kas varētu būt redzējuši meiteni.

Informācija sociālajā tīklā Facebook liecina, ka Madara Viļumsone pēdējo reizi redzēta 30. decembra vakarā savās mājās, Vecrīgā. Viņa izgājusi no mājām attēlā redzamajā mētelī un cepurē.
Cilvēkiem, kuriem ir jebkāda informācija par Madaru, viņas māsa lūdz zvanīt pa tālruni 26164762.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Kas tas par vājprātu? Cilvēki sāk zust vai katru nedēļu, kaut kāda noziedzības epidēmija, bet cik noprotams, valsts policija pat nav sarosījusies. Manuprāt tas ir nopietnāk par Imantas pedofilu. Vai mums ir pavisam atsaldēti politiķi, ka nav nekādas reakcijas?

  2. Virsraksts vienkārši super,meklē dienu,vai tomēr jaunieti kura pazudusi dienu pirms gadumijas

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+