Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
25. marts, 2015
Drukāt

Meklē divus no likumsargiem bēguļojošus vīriešus

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Attēlā Vladimirs Uļjanovs (no kreisās) un Pēteris Zelčs.

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvalde (LRP) meklē divus vīriešus – viens no viņiem izvairās no piespriestā soda izciešanas, bet otrs – no tiesas, informē policijā.

VP LRP Balvu iecirknis meklē notiesāto, 1972. gadā dzimušo Pēteri Zelču, kurš izvairās no brīvības atņemšanas soda izciešanas. Ja kādam ir zināma šīs personas atrašanās vieta, policija lūdz par to ziņot, zvanot pa tālruni 64501600, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iestādē.

Savukārt VP LRP Preiļu iecirknis meklē apsūdzēto, 1993. gadā dzimušo Vladimiru Uļjanovu, kurš izvairās no tiesas. Ja kādam ir zināma Uļjanova atrašanās vieta, policija lūdz par to ziņot, zvanot pa tālruni 65302815, 65403302, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iestādē.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+