Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
25. marts, 2015
Drukāt

Meklē divus no likumsargiem bēguļojošus vīriešus

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Attēlā Vladimirs Uļjanovs (no kreisās) un Pēteris Zelčs.

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvalde (LRP) meklē divus vīriešus – viens no viņiem izvairās no piespriestā soda izciešanas, bet otrs – no tiesas, informē policijā.

VP LRP Balvu iecirknis meklē notiesāto, 1972. gadā dzimušo Pēteri Zelču, kurš izvairās no brīvības atņemšanas soda izciešanas. Ja kādam ir zināma šīs personas atrašanās vieta, policija lūdz par to ziņot, zvanot pa tālruni 64501600, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iestādē.

Savukārt VP LRP Preiļu iecirknis meklē apsūdzēto, 1993. gadā dzimušo Vladimiru Uļjanovu, kurš izvairās no tiesas. Ja kādam ir zināma Uļjanova atrašanās vieta, policija lūdz par to ziņot, zvanot pa tālruni 65302815, 65403302, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iestādē.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā?Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (6)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+