×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
11. septembris, 2015
Drukāt

Meklē ģimeni, kas varētu uzņemt divus Ukrainas karadarbībā cietušus bērnus

Foto- LETAFoto- LETA

Ukrainas karadarbībā cietušais bērns, kurš patlaban uzturas viesģimenē Latvijā vēro sitaminstrumentālista Guntara Freiberga muzikālo priekšnesumu .

Biedrība “Alianse Latvija bez bāreņiem” steidzami meklē Latvijā viesģimeni, kas oktobrī uz vienu mēnesi varētu uzņemt divus Ukrainas karadarbībā cietušus bērnus, piektdien pavēstīja biedrības valdes locekle Irina Čžou.

Nākammēnes mūsu valstī ierodas kārtējā 15 ukraiņu bērnu grupa, taču diviem bērniem no šīs grupas pagaidām nav izdevies atrast viesģimeni.

Ja esat ar mieru pielikt savu roku Ukrainas bērnu sociālajā rehabilitācijā un uzņemt savā ģimenē divus pusaudžus – zēnu un meiteni -, lūdzu atsaucieties, rakstot uz e-pastu info@labb.lv.

“Protams, nav viegls lēmums uzņemt savās mājās bērnu, taču tās Latvijas ģimenes, kurās jau pabijuši ukraiņu bērni, ir paudušas gandarījumu, ka ir spējušas viņiem sniegt savu mīlestību un sirds siltumu,” teica Irina Čžou.

“Alianse Latvija bez bāreņiem” īsteno rehabilitācijas programmu „No ģimenes ģimenei”, kuras gaitā mūsu valstī jau pabijuši 82 bērni no Ukrainas. Bērni no karadarbībā cietušajām ģimenēm uz mēnesi tiek uzaicināti uz dažādām valstīm, tostarp uz Latviju, lai izietu sociālu rehabilitāciju. Bērni dzīvo ģimenēs, kamēr viņu vecāki izmanto šo laiku, lai iekārtotu savu dzīvi jaunā vietā, atrastu mājokli un darbu vai arī atgrieztos mājās un atjaunotu kara nopostīto mitekli.

Plānots, ka līdz gada beigām Latvijā ieradīsies vēl 30 bērnu no Ukrainas, tostarp 15 bērnu oktobrī un tikpat daudz – decembrī.

Vairāk informācijas par projektu www.labb.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+