Mobilā versija
Brīdinājums +1.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
13. janvāris, 2015
Drukāt

Meklē “jaunu pieeju” attiecībās ar Krieviju (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Ikgadējais ārlietu ministra ziņojums par paveikto un iecerēto ārpolitikā šogad kļuvis konkrētāks – tajā Krievijas darbības Ukrainā nosauktas par agresiju, pausts nosodījums Krimas aneksijai. Tajā kā prioritāte izvirzīti drošības un aizsardzības jautājumi. Ziņojuma valoda gan palikusi diplomātiski izvairīga un sausa. Turklāt, ņemot vērā pēdējā laika Latvijas amatpersonu saudzīgo retoriku pret Krieviju (tostarp izvairīšanos ar atbildi, vai Valsts prezidentam Andrim Bērziņam 9. maijā jābrauc uz Maskavu), var rasties šaubas, vai ziņojums jau nav novecojis.

Plašāk ārlietu ministra ikgadējais ziņojums par paveikto un iecerēto darbību valsts ārpolitikā un ES jautājumos tiks apspriests gadskārtējās Saeimas ārpolitikas debatēs, kas notiks 22. janvārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. To tikai Krievija gaida, no savas puses neko nedarot, lai visi pārējie sāktu nervozēt un “meklēt
    jaunas pieejas”, kur tad viņi varēs diktēt savus noteikumus. Nu ja ir tik liela nervozitāte presē, tad dažiem žurnālistiem ir jāiet pie psihiatra, vai no rītiem jāiedzer baldriāns, nevis jācep te raksti bez reāla seguma.
    Kādas jaunas pieejas var būt, ja Ukrainā situācija tikai eskalējas. Reālā pieeja ir sankciju pastiprināšana.

  2. Jaunu pieeju Krievijas vecajai attieksmei?

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (43)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+