Horoskopi un mistika
Horoskopi

Meklē kompromisu! Horoskops 3.septembrim0

Dienas noskaņa

Mēģini darīt visu, lai priekšniecība ievērotu tavu neatlaidību un radošās spējas. Netērē enerģiju niekiem, mēģini sākt rūpīgi sagatavotu plānu īstenošanu vai vismaz uzliec savas idejas uz papīra. Meklē kompromisu ar lietišķajiem partneriem, ģimenes locekļiem, mīļoto cilvēku.

Auns

Labvēlīga diena, kad organismā ieslēgsies smalkākās enerģijas. Domas skaidrība, emocionāls pacēlums kombinācijā ar situācijas objektīvu vērtējumu palīdzēs Aunam atrisināt problēmas, kas radās augusta beigās. Šodien vari vērsties varas institūcijās, iesniegt tiesu prasības, izteikt laulību piedāvājumu. Piemērota diena, lai gatavotu ārstniecisko zālīšu uzlējumus un tinktūras.

Vērsis

Situācija darbā normalizējas, strīdi ir aiz muguras. Tavi parādnieki liks par sevi manīt – iespējama naudas ienākšana tavā kontā. Tev beidzot ir jāaizdomājas par savu veselību. Samazināt apgriezienus tomēr ir noderīgi. Šīs dienas vakaru vislabāk pavadīt mājās.

Dvīņi

Iespējams, ka tu atradīsi atslēdziņu uz iemīļotā cilvēka sirdi, vai vienkārši sapratīsi, ka nav un nebūs nekādas maģiskas palīdzības no ārpuses. Šodien tev vajag “spīdēt” – visi ieraudzīs tevi no labākās puses, kas atstās lielu ietekmi uz taviem pielūdzējiem.

Vēzis

Duāla diena, kuras notikumi iedzīs Vēžus grūtsirdībā. Nav izslēgta nepatīkama situācija, kurā Vēži izskatīsies diezgan nepievilcīgi. Kad nākamreiz nonāksi līdzīgā situācijā, tad spēsi noreaģēt pareizi un savlaicīgi. Ņem vērā apkārtējo padomus, jo no malas daudz kas ir labāk redzams.

Lauva

Tevi pārņems darboties kāre un vēlme izmantot savu organizatorisko talantu domubiedru un draugu apvienošanai, lai īstenotu kopēju ilgtermiņa projektu. Netērē enerģiju niekiem, mēģini sākt rūpīgi sagatavotu plānu īstenošanu vai vismaz uzliec savas idejas uz papīra.

Jaunava

Domājams, šodien daudzas ģimenes apbrīnos Jaunavu talantus un labo biznesa ķērienu. Mēģini darīt visu, lai priekšniecība ievērotu tavu neatlaidību un radošās spējas.

Svari

Paaugstināts traumatisma risks. Nepatīkami psiholoģiskie un emocionālie pārdzīvojumi var izraisīt hronisku slimību saasināšanos. Šodien ievēro piesardzības pasākumus, apejoties ar instrumentiem, asiem priekšmetiem, atklātu uguni. Uz darbu labāk doties ar sabiedrisko transportu.

Skorpions

Nav izslēgts, ka tev šodien parādīsies jauni ienākumu avoti: solīda prēmija, iespēja piestrādāt, algas paaugstinājums. Ja tev nav parādu, tad tērē naudu pašiem vienkāršākajiem, spontāniem dzīves priekiem.

Strēlnieks

Šī ir labvēlīga diena, jo daudzi šīs zīmes pārstāvji saņems jaunus interesantus lietišķos piedāvājumus. Iespējama dzīvesvietas maiņa. Īsti vietā būs remontdarbu veikšana, nekustamā īpašuma iegāde, pārcelšanās.

Mežāzis

Tevi gaida spilgta sabiedriskā dzīve. Parādīsies vēlme savā mājoklī izveidot kaut ko līdzīgu birojam, kurā var strādāt un dzīvot. Šodien iepriecinājumu sniegs braucieni, jo tie var nest peļņu. Meklē kompromisu ar lietišķajiem partneriem, ģimenes locekļiem, mīļoto cilvēku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Zvaigznes ir labvēlīgas, lai sāktu ārstniecības kursu, veiktu ķirurģisku iejaukšanos, izmantotu narkozi vai hipnozi. Var izdarīt ķirurģiskas un kosmētiskas operācijas, ja nav kontrindikāciju.

Zivis

Šodien Zivis varēs daudz sasniegt. Pienāks viņu zvaigžņu stunda. Daudzas Zivis jutīsies visvarenas un patiešām daudz ko panāks. Nepārvērtē savas spējas kontrolēt visus dzīves situāciju faktorus.

LA.lv