×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
26. oktobris, 2016
Drukāt

Meklē labāko sporta skolotāju (1)

Kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis. Foto - Evija Trifanova/LETAKamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis. Foto - Evija Trifanova/LETA

Līdz 11. novembrim var pieteikt pretendentus Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotajam konkursam “Gada sporta skolotājs”, kas noritēs jau divpadsmito gadu pēc kārtas.

Pretendentus šim titulam var pieteikt novadu un pilsētu izglītības pārvaldes, kā arī vispārējās un profesionālās izglītības iestādes. Konkurss noritēs divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija vērtēs pretendentu pieteikumus un sporta stundu videoierakstus. Otrajai kārtai izvirzīs sešus dalībniekus, kas iegūs lielāko vidējo punktu skaitu. Otrajā kārtā sporta skolotāji vadīs sporta stundu Rīgas Teikas vidusskolā un konkursa vērtēšanas komisija vērtēs viņu prasmes klātienē. Konkursa vērtēšanas komisijā darbosies gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti, tostarp, kamaniņu braucējs, Turīnas olimpisko spēļu un Soču olimpisko spēļu bronzas medaļu ieguvējs Mārtiņš Rubenis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ne sporta, bet rakstīt-lasīt mācīšanas labāko skolotāju jāmeklē !!!
    Citādi tik taustiņus spaidīt māk.

Draugiem Facebook Twitter Google+