Horoskopi un mistika
Horoskopi

Meklē līdzsvaru un neiesaisties intrigās. Horoskopi 13.februārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Dienas pirmā daļa var šķist pasīva, taču jau otrajā dienas daļā daudzi sajutīsies enerģiski un iedvesmoti darīt lielas lietas. Šodien ne mazas problēmas var radīt baumošana, izlikšanās, nespēja ieklausīties citu viedokļos un iesaistīšanās intrigās – pēc iespējas izvairieties no tā. Dažos brīžos būs grūti atrisināt situācijas bez humora un spēju atrast līdzsvaru zem kājām. Pievakarē labvēlīgs laiks romantiskiem randiņiem un lai dotos ciemos vai uzņemtu viesus pie sevis.

Auns

Piemērots brīdis romantiskām attiecībām un randiņiem. Tavs temperaments un emocionalitāte šodien būs tieši tādi, kas piesaistīts pretējā dzimuma uzmanību.

Vērsis

Lieliska diena, lai iepirktos, it īpaši veiksies, ja runa ir par mēbeļu vai nekustamā īpašuma iegādi. Privātajā dzīvē iespējamas problēmas, kurām var nepievērst pārāk lielu uzmanību. Tās ir pārejošas.

Dvīņi

Zvaigznes sola panākumus profesionālajā sfērā. Privātajā dzīvē savukārt tu sastapsies ar dažām ķibelēm, taču neuztver tās pārāk nopietni: nākošajā dienā tās atrisināsies.

Vēzis

Šodien tavā priekšā atvērsies lielas iespējas gan radošajiem darbiem, gan pašizpausmei. Tomēr zvaigznes iesaka tev uzmanīties ar fiziskajām aktivitātēm un pārmērīgas slodzes. Darbā visvairāk šodien veiksies tiem projektiem, kurus tu spēsi padarīt individuāli.

Lauva

Labvēlīga diena. Izjutīsi enerģijas pieaugumu, kā arī šodien vari ieklausīties savā intuīcijā. Vari uzņemties viesus vai doties ciemos pats.

Jaunava

Esi uzmanīgs ar jauniem cilvēkiem, kurus tikko esi iepazinis. Uzticība ir jānopelna! Nepārstrādājies, jo šodien tavus centienus tāpat nenovērtēs un pat nepamanīs.

Svari

Tava enerģija šodien būs sakāpināta. Pateicīga diena, lai slēgtu darījumus, kā arī vari atļauties riskēt (taču nezaudē saprātu). Vari paļauties uz draugiem – grūtā brīdī viņi tevi atbalstīs.

Skorpions

Lieliska diena, lai atpūstos un uzlādētu enerģiju. Pacenties šīs diennakts stundās savest kārtībā pats sevi – emocijās un jūtās.

Strēlnieks

Tava enerģijas potenciāls būs augstā līmenī, pieaugs arī fiziskās spējas. Nestrīdies ar savu mīļoto cilvēku, tas izraisīs tikai negācijas jūsu starpā. Centies šo dienu pēc iespējas pavadīt mājās.

Mežāzis

Šodien tev nāksies pacīnīties ar savu tumšo pusi un savām atkarībām. Tava ietiepība novedīs tevi strupceļā, tāpēc izvairies no situācijām, kurās var gadīties strīdi vai konflikti. Ja tu šonakt sapnī redzi kaķi vai suni – tas uz laimi.

Ūdensvīrs

Izvairies šodien no aktīvām darbībām un nepārdomātas rīcības. Neuzņemies risku! Piemērots laiks dāvināt, lūgt, samīļot sev tuvos cilvēkus. Pavadi pēc iespējas vairāk laika kopā ar ģimeni.

Zivis

Diena atpūtai un enerģijas uzkrāšanai. Esi uzmanīgs iepērkoties – iespējama krāpšana vai pārlieku lieli naudas tēriņi. Centies pēc iespējas vairāk laika pavadīt ārā – dodies pastaigā, piemēram.

LA.lv