×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
22. augusts, 2015
Drukāt

Meklē mājas šovasar Jūrmalā atrastam suņukam (1)

Foto: Aleksas MIkijanskas Facebook profilsFoto: Aleksas MIkijanskas Facebook profils

Aleksa Mikijanska savā Facebook profilā ievietojusi lūgumu dot mājvietu stafordšīras terjera jauktenītim Džokeram, kuru kopā ar draugiem šovasar 1. jūnijā atrada Mellužu pludmalē.

Suņuks pārsalis un slapjš klaiņoja pa lietainajām Jūrmalas ielām, nebija normāli ēdis ilgāku laiku un varēja just, ka viņam bija darīts pāri, jo viņš trūkās no asākām kustībām. “Suņu patversmes darbinieks rupji atcirta mums, ka patversmes darba laiks ir beidzies un nekā nevar mums palīdzēt – jāved pašiem uz Sloku,” raksta Aleksa, piebilstot, ka to viņi ar draugu tobrīd nav varējuši izdarīt, tādēļ nolēmuši sunīti kādu laiku paturēt, atkopt un tad aizvest uz patversmi.

“Laikam ejot, mēs ar draugu tikkkk ļoti viņu iemīlējām, ka vairs nevienam negribējām atdot, kur nu vēl kaut kādai patversmei, kur nez kā pret viņu izturēsies. Diemžēl tagadējā situācija neļauj mums paturēt suni, tāpēc es vēršos pie labiem paziņām un draugiem, kuri būtu gatavi uzņemt šo perfekto radību zem sava jumta.”

Džokeram ļoti patīk cilvēku sabiedrība, un šos trīs mēnešus sunītis, kuram ir aptuveni 2-3 gadi, sadzīvojis ar kaķi. “Viņš nečurā mājās un vispār neko negrauž un neplēš,” raksta Aleksa.

Džokers ir attārpots, bet nav čipots un nav arī potēts pret trakumsērgu. “Viņš māk sēdēt, balsi, dot abas ķepas un dažreiz var pielauzt gulties. Vienīgā negatīvā lieta ir tā, ka viņš mēdz raut pavadu, bet tagad jau arī esam apmācības pusceļā,” stāsta suņuka glābēja.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sunu patversmes darbinieki vispar ir loti rupji.Ari mes meklejam majas musu sunu meitenei,bet neka….
    Izskatas,ka humanak ir suni palaist uz ielas neka suniti nodot patversme

Draugiem Facebook Twitter Google+