Mobilā versija
+7.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
5. augusts, 2015
Drukāt

Meklē māju vai auto? Latvijā izveidots sludinājumu meklētājs “scn.lv”

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs foto

Latvijā izstrādāts sludinājumu meklēšanas pakalpojums “scn.lv”, kas lietotājam ļauj izvēlēties kritērijus auto vai nekustamā īpašuma iegādei vai īrei un saņemt informāciju par jaunākajām izmaiņām savā e-pastā, aģentūrai LETA stāstīja “scn.lv” pārstāvis Kristaps Kovaļevskis.

Kā stāsta Kovaļevskis, sludinājumu meklēšanas pakalpojums, kuru izmantot iespējams vietnē “scn.lv”, pēc lietotāja izvēlētiem cenas, platības un citiem tehniskiem kritērijiem apstrādā sludinājumu portālā “ss.lv” izvietotos sludinājumus, piegādājot klienta e-pastā jaunāko informāciju par sludinājumiem, kas atbilst viņa izvirzītajiem kritērijiem auto iegādē, mājas vai dzīvokļa iegādē vai īrē, tādējādi aiztaupot meklēšanā pavadīto laiku un samazinot iespēju palaist garām izdevīgāko piedāvājumu.

Tāpat filtrs piedāvā dažādus nestandarta izvēles kritērijus, kas ir praktiski noderīgi – iespēju izņemt no sludinājumu skaita māklerus, iespējamos auto pārpircējus, kas neilgā laikā pievienojuši vairākus sludinājumus, kā arī aplūkot konkrētā sludinājuma vēsturi, piemēram, kā laika gaitā mainījusies tā cena un ko vēl pārdod konkrētā sludinājuma autors.

“Maksu par pakalpojumu neņemam. Esam uzlikuši 25 e-pastu ierobežojumu vienam klientam ar nolūku, lai mūsu pakalpojumu neizmantotu mākleri un citi lietotāji komerciālos nolūkos,” stāsta Kovaļevskis. “Tāpat nepiedāvājam nekādas iespējas iegādāties paplašinātāku pakalpojumu, kas arī tiek darīts, lai novērstu komerciālu lietotāju iesaisti.”

Tāpat Kovaļevskis norāda, ka pakalpojums sācis pilnvērtīgi darboties jūnija sākumā un lietotāju skaits pirms divām nedēļām pārsniedzis 1500. “Esam pārsnieguši to slieksni, kad jāsāk domāt par tehnisku detaļu finansēšanu, bet pagaidām darām to paši, jo vēlamies izstrādāt labu produktu,” turpina Kovaļevskis.

“scn.lv” komandā darbojas Kristaps Kovaļevskis un Sandris Artemjevs.

Pievienot komentāru

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiroLatvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (21)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+