×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
7. jūlijs, 2014
Drukāt

Meklē Mārupes daiļāko dārzu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ar devīzi “Mārupes novads – sakoptākais Latvijā!” šovasar sākas konkurss “Mārupes novada daiļdārzs 2014”, kurā līdz 28.jūlijam aicināts piedalīties ikviens mārupietis, portāls “LA.lv” uzzināja pašvaldībā.

Lai noskaidrotu Mārupes novada skaistākā dārza īpašnieku un motivētu novada iedzīvotājus sakopt savus īpašumus, šovasar Mārupē izsludināts konkurss par skaistāko novada dārzu. Konkursam iedzīvotāji aicināti pieteikt gan savus daiļdārzus privātmāju pagalmos, gan iekoptus apstādījumus un terases pie daudzdzīvokļu mājām. Gaidīti ir arī uzņēmumu, iestāžu un organizāciju pieteikumi. Objektus konkursam var pieteikt to īpašnieki, kā arī jebkura cita persona, kas pieteikumu ir saskaņojusi ar objekta īpašnieku.

Dalība konkursā ir pavisam vienkārša – aizpildīta pieteikuma anketa līdz 28.jūlijam elektroniski jānosūta uz e-pastu marupesvestis@marupe.lv. Pieteikumu var iesniegt arī personīgi Mārupes novada Domē, Daugavas ielā 29, Mārupē vai pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Mazcenu alejā 33/3, Jaunmārupē.

Laikā līdz 1.septembrim žūrijas komisija veiks pieteikto objektu apskati un vērtēšanu dabā. Konkursa laureāti saņems balvas un īpašu Domes pateicību. Konkursa balvu fonds ir 500 eiro.

Konkursa pieteikuma anketa un nolikums pieejami vietnē www.marupe.lv, kā arī Mārupes novada Domes sekretariātā un Klientu apkalpošanas centrā Jaunmārupē. Konkursu ar Mārupes novada Domes atbalstu rīko biedrība “Pierīgas partnerība”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+