Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
23. oktobris, 2013
Drukāt

Meklē meitenes īstos vecākus (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Cenšoties noskaidrot čigānu apmetnē atrastās gaišmatainās meitenītes Marijas (attēlā) izcelsmi, Grieķijas varasiestādes pievērsušas pastiprinātu uzmanību bērnu pazušanas gadījumiem ārvalstīs.

Labdarības organizācija “Bērna smaids”, kuras gādībā Marija nodota, ziņu aģentūrai AFP atklāja, ka rūpīgi tiek skatīti aptuveni desmit bērnu pazušanas gadījumi ASV, Zviedrijā, Polijā un Francijā. Policija meitenīti atrada pagājušajā nedēļā, veicot reidu čigānu apmetnē Farsalā Grieķijas vidienē. Apmetne tika pārmeklēta uz aizdomu pamata, ka tajā atrodas narkotikas un ieroči. Meitene piesaistīja policistu uzmanību, jo pēc ārējā izskata nemaz nelīdzinājās pārējiem čigānu ģimenes locekļiem. DNS pārbaude pierādīja, ka pāris, pie kuriem meitenīte mitinājās, nav viņas īstie vecāki. Pašreiz Marija atrodas vienā no Atēnu slimnīcām, kur viņai tiek veiktas medicīniskās pārbaudes. Mazās Marijas liktenis ir piesaistījis plašu sabiedrības uzmanību un devis cerību citu nolaupīto bērnu vecākiem, ka arī viņu atvases, iespējams, vēl var tikt atrastas dzīvas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. raksana abitkina Atbildēt

    mani sauc raksana abitkina un es ari mekleju vecakus

  2. Čigāniem šis gadījums pamatīgi ieriebs, jo viņus sāks daudz ciešāk uzmanīt un iespējams arī izrēķināties.

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+