×
Mobilā versija
+10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
17. septembris, 2015
Drukāt

Meklē mīklainos apstākļos Rīgā pazudušo Samantu (7)

Foto - FacebookFoto - Facebook

Radinieki sociālajos tīklos lūdz palīdzību – kopš 15. septembra mīklaini pazudusi jauna meitene, Samanta Bambule, kurai nesen kāds vīrietis piedāvājis darbu ārzemēs.

Tuvinieki lūdz atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir kāda informācija par Samantas atrašanās vietu. Kopš otrdienas rīta viņu neviens vairs nav redzējis.

15. septembrī ap 8.00 no dienesta viesnīcas Juglā (Ūdeļu iela 22) izgāja un vairs nav sazvanāma Samanta Bambule. Viņas māsa pazudušo meiteni raksturo kā ļoti klusu un kautrīgu. Ļoti iespējams ka viņa atrodas kopā ar vīrieti kurs piedāvāja darbu ārzemēs.

“Meitene ir apzinīga, un nekad iepriekš neko tādu nav darījusi. Pazušana ir ļoti mīklaina un nesakarīga. Iespējams ka viņa atrodas Latvijā, bet var būt arī jau ārpus robežas,” rakstīts Facebook paziņojumā.

Iziešanas brīdī Samantai mugurā bija gaišas džinsu bikses un sarkanas kedas. Līdzi bija arī melna somiņa ar brūnu bantīti. Pēdējais brīdis, kad viņa ar kādu sazinājās bija 16. septembris, kad ap plkst. 11.00 Samanta atsūtīja īsziņu māsai, lai nemeklē viņu. Pēc tam viņas telefons bija izslēgts.

Ikviens, kam ir kāda informācija par attēlā redzamās meitenes atrašanās vietu ir aicināts zvanīt uz numuru 27182539

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Patiesībā kārtējais orgānu donors, un ja tie izteikumi ir māsas sacītais, tad tiktiešām šķiet dīvaini un viņa tajā varētu būt iesaistīta, pietiek ar to ka viņa zināja ar kādu vīrieti viņa tikās.

  2. Man jautājums žurnālistam, vai ir arī vecās meitenes? Domāju ka ilgi nesapratīsi manu jautājumu?

  3. Kas var būt kopējs šai meitenei ar darbu ārzemēs.?

    • Una,tie ,,darbi ārzemēs” var būt piespiedu kārtā aizslēgtā pagrabā un uz daudziem gadiem,vai tiešām šī naivā meiča neko tādu nekad nebija dzirdējusi.

      • Dievs zheeliigais! Tur vajag veselu komandu un teevu kaa filmaa “Taken”, lai atrastu sho meiteni. Aciimredzot vinja ir PIESPIESTA uzrakstiit, lai vinju nemeklee, jo vinju droshi vien jau sen paarvedushi paar robezhu mashiinas bagazhniekaa. Izsaku liidzjuutiibu nabaga vecaakiem…..

    • Prostituucija, drug dealing. Labaakajaa gadiijumaa – kalpone gjimenee.

Draugiem Facebook Twitter Google+