×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
20. janvāris, 2016
Drukāt

Meklē nozieguma aculiecinieku

Valsts policijaValsts policija

Valsts policija par zādzību, kas notikusi janvāra sākumā kādā veikalā Rīgas centrā, aizturējusi vairākas personas. Policija lūdz atsaukties attēlā redzamo vīrieti – notikušā aculiecinieku.

Policisti 10.janvārī ap pulksten 20:20 saņēma izsaukumu uz kādu veikalu Rīgā, 13. janvāra ielā, kur vairāki jaunieši izdarījuši zādzību.

Veikalā bija ienākusi jauniešu kompānija, kas savstarpēji sarunājušies gan latviešu, gan krievu valodās, un vairākas personas sākušas zagt dažādas pārtikas preces. Zādzības laikā viens no jauniešiem, cenšoties apgrūtināt ļaundaru atpazīšanu, iepūtis sejā smaržas gan pārdevējai, gan kādam klientam. Pēc izdarītās zādzības jaunieši aizbēguši no notikuma vietas.

Rīgas Centra iecirkņa policisti izmeklēšanas laikā noskaidroja iespējamās vainīgās personas un aizturēja septiņus jauniešus – 1994.gadā, 1992.gadā, divus 1996.gadā un divus 1998.gadā dzimušus puišus un 1995.gadā dzimušu meiteni. Šobrīd tiek skaidrota vēl viena ļaundara, kurš piedalījās zādzībā, personība.

Visas aizturētās personas, kuras jau iepriekš nonākušas policijas redzeslokā par zādzībām, atzina savu vainu noziegumā. Pret visiem aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā, savukārt pret ļaundari, kurš iepūtis sejā smaržas veikala pārdevējai un kādam klientam, tiks uzsākts kriminālprocess par huligānismu un zādzību.

Lai sniegtu izmeklēšanai nepieciešamo informāciju, policija lūdz atsaukties attēlā redzamo vīrieti, kurš bijis notikušās zādzības aculiecinieks. Aculiecinieku aicinām atsaukties, zvanot uz tālruņa numuriem 67086200 vai 67086237.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+