Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
19. augusts, 2015
Drukāt

Meklē par nelikumīgu bankas kartes izmantošanu

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

27. jūlijā Valsts policijas (VP) Rīgas Latgales iecirknī ir uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu bankas kartes izmantošanu laika posmā no 2015. gada 1. līdz 13. jūlijam, LA.lv pastāstīja VP sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Lūkina. Par pastrādāto noziegumu tiek meklētas attēlā redzamās personas.

Policija aicina ikvienu, kurš atpazīst attēlā redzamo vīrieti un sievieti, vai zina viņu atrašanās vietu, zvanīt uz tālruņa numuriem 67086302, 67086355, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (24)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+