Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
27. marts, 2015
Drukāt

Meklē pazudušu sievieti

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valsts policijas Zemgales Reģionālās pārvaldes Jelgavas iecirknis izsludinājis meklēšanā 1978. gadā dzimušo Natāliju Kuzmiču, LA.lv pastāstīja VP preses sekretāre Ieva Sietniece.

Sieviete 20. februārī izgājusi no dzīves vietas Jelgavas novadā, Līvbērzes pagastā un līdz šim nav informācijas par viņas atrašanās vietu. Informēciju par sievietes prombūtni policija saņēmusi tikai 25. martā.

Pazīmes: kalsnas miesas būves, 170 cm gara. Apģērbs: tumši zaļas krāsas virsjaka, tumšas bikses.

Personas, kurām zināma viņas atrašanās vieta, lūdz to paziņot VP ZRP Jelgavas ieicrknim t.63004227, 63004202, 110 vai vērsties personīgi Jelgavā, Pētera ielā 5, 38 kab., vai citā tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+