Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
27. marts, 2015
Drukāt

Meklē pazudušu sievieti

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valsts policijas Zemgales Reģionālās pārvaldes Jelgavas iecirknis izsludinājis meklēšanā 1978. gadā dzimušo Natāliju Kuzmiču, LA.lv pastāstīja VP preses sekretāre Ieva Sietniece.

Sieviete 20. februārī izgājusi no dzīves vietas Jelgavas novadā, Līvbērzes pagastā un līdz šim nav informācijas par viņas atrašanās vietu. Informēciju par sievietes prombūtni policija saņēmusi tikai 25. martā.

Pazīmes: kalsnas miesas būves, 170 cm gara. Apģērbs: tumši zaļas krāsas virsjaka, tumšas bikses.

Personas, kurām zināma viņas atrašanās vieta, lūdz to paziņot VP ZRP Jelgavas ieicrknim t.63004227, 63004202, 110 vai vērsties personīgi Jelgavā, Pētera ielā 5, 38 kab., vai citā tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+