Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
3. oktobris, 2016
Drukāt

Meklē Rēzeknes novadā pazudušu pusaudzi (4)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Rēzeknes policija meklē bez vēsts pazudušo pusaudzi Ruslanu Žigunovu, LA.lv uzzināja Valsts policijā.

2000. gadā dzimušais zēns 23. septembrī izgāja no Rēzeknes novada Silmalas pagasta Tiskādu bērnu nama, un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma.

Ruslans ir ap 165 cm garš, tumšiem matiem, vidējas miesas būves. Apģērbs nav zināms. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, var atrasties Rēzeknes vai Viļānu novadā.

Ja kādam ir ziņas par Ruslana atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, policija lūdz ziņot pa tālruni 64603500, 64603578, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē personīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Apkārtnē staigā zagdam, nekur tālu nav aizgājis.
    Tagad viņam karjera noslēgusies kļuvis par recidīvistu.

  2. Divi pusaudži viens Liepājā otrs Rēzeknē 23 un 24septembris interesanta sakritība abiem sešpadsmit 2000-2016

  3. Slikti mekle,POLICIJA VAIRS ISTI NESTRADA,BERNI PAZUD.

  4. Nekā personīga, bet reiz viens pa iestādēm staigājošais pārdevējs, teica, ka viņam bērnu namā nekas cits kā zagt neesot iemācīts.
    Var jau būt, ka tā bija viņa atruna. Bet tomēr varbūt der pārbaudīt, kāpēc tik daudz bērnu bēg no bērnu namiem.
    Iespējams nevajadzētu censties izņemt bērnus no ģimenēm, bet drīzāk dot soc.darbinieku bērnam mājās, ja nepieciešams, līdz viņš konstatē, ka bērnam briesmas tur nedraud.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+