×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
25. oktobris, 2013
Drukāt

Meklē Rīgas “Gada policistu” (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Lai novērtētu Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieku veikumu 2013.gada garumā un izceltu teicama darba darītājus vai kāda policijas darbinieka īpašo veikumu dienesta pienākumu izpildē, glābjot vai aizsargājot līdzcilvēkus, RPP aicina ikvienu rīdzinieku dalīties savā pieredzē un pozitīvajā saskarsmē ar pašvaldības policijas darbiniekiem, informēja policijas pārstāve Inese Krieviņa.

“Gada policista” titula pretendents var būt jebkurš Rīgas Pašvaldības policijas pārvaldes vai specializētā dienesta darbinieks, kurš ar savu darbu, sniegto palīdzību vai pozitīvo attieksmi ir kādam palīdzējis un sniedzis atbalstu.

Pretendentus apbalvojumam “Gada policists 2013” līdz 25.novembrim var pieteikt, iesūtot konkrēta pašvaldības policijas darbinieka vārdu, uzvārdu un darbinieku raksturojošo informāciju vai notikumu elektroniski uz e-pasta adresi “rpp@riga.lv” vai RPP mājaslapas “rpp.riga.lv” sadaļā “Gada policists 2013”, kā arī rakstiski, vēstuli sūtot pa pastu vai nogādājot personīgi Rīgas Pašvaldības policijā, Lomonosova ielā 12a, pašvaldības policijas postenī Rīgas domē Rātslaukumā 1 vai citā tuvākajā pašvaldības priekšpilsētas policijas iecirknī. “Gada policistu” iespējams pieteikt arī telefoniski, piezvanot uz RPP uzticības tālruni 67037555 un ierunājot informāciju.

Rīgas pilsētas pašvaldības apbalvojumu Goda zīmi piešķir kā atzinību par policijas dienesta pienākumu izpildi, izrādot īpašu centību un personīgu iniciatīvu, kas kļuvusi par pamatu iedzīvotāju pateicībai un pozitīvām atsauksmēm par darbinieka veikumu laika posmā no iepriekšējā gada decembra līdz esošā gada decembrim.

Apbalvojumam “Gada policists” pieteiktās kandidatūras un iedzīvotāju sniegto informāciju izvērtēs vērtēšanas komisija, un, ņemot vērā policijas darbinieka kandidatūras izvirzīšanas pamatojumu, noskaidros 2013.gada labāko pašvaldības policistu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+