Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
15. decembris, 2015
Drukāt

Meklē rotveileru un tā iespējamo zagli (2)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Šī gada 12. decembrī ap pulksten 20:55 Rīgā, Kurzemes prospektā, tika nozagta rotveileru meitene ar iesauku Reičel, kas bija atstāta pie lielveikala. Policija šobrīd tur aizdomās attēlā redzamo vīrieti, LA.lv pastāstīja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais speciālists Dairis Anučins.

Rotveilera pazīmes: melna ar brūniem plankumiem, ausī tetovējums A 572. Policijai ir aizdomas, ka minēto noziegumu varētu būt izdarījis attēlā redzamais vīrietis.

Ja kādam ir informācija par attēlā redzamā vīrieša personību, atrašanās vietu, vai arī ja kāds šo dienu laikā ir redzējis minētajām pazīmēm atbilstošu suni, lūdz ziņot Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirknim, zvanot 67070800, 67070802, 67070806 vai 110, vai arī vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kas tas par rotveileru,kuru var paņemt nepazīstams cilvēks?

  2. Par laimi, suns ir atrasts. Cerams, tā aita saimniece sapratīs, ka nedrīkst suni atstāt pie veikaliem, par to runā un runā.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (16)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+