×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
4. jūnijs, 2014
Drukāt

Meklē Strautmanes pēcnācēju VNĪ vadītāja amatā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Plāksne VAS "Valsts nekustamie Īpašumi".

Finanšu ministrija (FM) kā valsts AS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) kapitāla daļu turētāja izsludinājusi atklātu konkursu uz VNĪ valdes priekšsēdētāja amatu, informē FM.

VNĪ darbības pamatmērķis ir kvalitatīvi un profesionāli apsaimniekot un attīstīt valsts nekustamo īpašumu. Tādējādi no pretendentiem tiek prasīta augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vēlams finansēs, ekonomikā, vadības zinātnēs, tiesību zinātnēs vai nekustamā īpašuma pārvaldīšanas jomā, darba pieredze vidēja vai liela uzņēmuma vadošā amatā ilgāk par gadu, zināšanas un pieredze nekustamo īpašumu pārvaldīšanā, apsaimniekošanā, projektu attīstībā un uzraudzībā, kā arī citas prasmes.

Konkursa pretendentiem FM jāiesniedz motivēts pieteikums, CV, augstāko izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, rekomendācijas un rakstu darbs par tēmu “Aktuālie izaicinājumi valsts nekustamā īpašuma pārvaldības jomā”. Pieteikums jāiesniedz līdz 16. jūnija plkst.17.

Jau vēstīts, ka VNĪ akcionāru sapulcē aprīļa beigās izteikta neuzticība toreizējai VNĪ valdes priekšsēdētājai Baibai Strautmanei, atbrīvojot viņu no darba pienākumu pildīšanas. Strautmanei izteikta neuzticība, pamatojoties uz Komerclikumā noteikto: valdes loceklim kā sabiedrības dalībnieku uzticības personai savi pienākumi ir jāpilda kā krietnam un rūpīgam saimniekam. Tāpat akcionārs pieņēma lēmumu no valdes locekļa amata atbrīvot Andri Gādmani pēc paša vēlēšanās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas ir labs amats, par kuru alga liela un ne par ko nav jāatbild. Visi Valsts īpašumi (vismaz ēkas) ir atbaidošā paskatā. Kas ir jādara, lai visu nolaistu līdz kliņķim? Ne velti rīdzinieki smejas: ja kāds namīpašums ir baisā skatā, pusgraustam vai graustam līdzīgs, tad tas noteikti ir Valsts nekustamais īpašums.

Draugiem Facebook Twitter Google+