Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
1. decembris, 2014
Drukāt

Meklē vīrieti, kurš apkrāpis kamīnkrāšņu pircējus

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policija (VP) aizdomās par naudas izkrāpšanu no kamīnkrāšņu pircējiem meklē attēlā redzamo vīrieti, informē policijā.

VP klāsta, ka ir sākti vairāki kriminālprocesi par krāpšanu saistībā ar firmu SIA “Kamīnkrāsnis”, kas piedāvā klientiem iegādāties preces, veicot priekšapmaksu, bet pēc tam solītās preces nepiegādājot un neatdodot naudu.

Saskaņā ar iedzīvotāju ziņoto uzņēmums SIA “Kamīnkrāsnis” savā interneta mājas lapā potenciālajiem klientiem piedāvā iegādāties dažādas krāsnis un to piederumus. Vairāki klienti ir pasūtījuši dažādas preces, veikuši pasūtījuma priekšapmaksu vai avansa maksājumu, pretī saņemot rēķinu. Tomēr pēc tam nav saņēmuši ne pasūtītās preces, nedz atguvuši iemaksāto naudu.

Aizdomās par krāpšanu policija meklē attēlā redzamo uzņēmuma pārstāvi un aicina ikvienu atsaukties, ja ir zināma attēlā redzamā vīrieša atrašanās vieta, zvanot uz tālruņa numuriem 67030630 vai 110.

VP atgādina ikvienam rūpīgi izvērtēt preces vai pakalpojuma iegādes nosacījumus un aicina ikvienu, kurš cietis no SIA “Kamīnkrāsnis” krāpnieciskajām darbībām, vērsties ar iesniegumu tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+