×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
29. februāris, 2016
Drukāt

Meklē zēnu galvenajai lomai Vara Braslas jaunajā filmā

Foto-Stock.hxcngFoto-Stock.hxcng

Ilustratīvs foto

Režisors Varis Brasla sācis sagatavošanas darbus pie jaunas ģimenes spēlfilmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”, kas iekļauta Nacionālā kino centra programmā “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”.

Filmas radošā grupa meklē zēnu galvenajai lomai kinodarbā, kura filmēšana iecerēta šovasar Kurzemē, aģentūru LETA informēja filmas veidotāju pārstāve Iveta Daine.

Septiņus vai astoņus gadus veci zēni, kuri vēlas piedalīties savā pirmajā konkursā uz kino lomu, tiek aicināti 5. vai 6. martā no plkst.11 līdz 17 ierasties uz publisko dalībnieku atlasi aktieru atlases aģentūrā “Casting Bridge”, Rīgā, Matīsa ielā 76/78. Pieteikumus lomai ar fotogrāfijām var sūtīt arī uz e-pastu “info@castingbridge.lv”.

Filma “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” stāsta par puiku, kuram vecāki atņem datoru un tā vietā iemaina vectēvu. Mazdēls uzzina, ka dzīve bez meliem spēj sagādāt negaidītu prieku.

Brasla līdz šim veidojis tādas pazīstamas ģimenes filmas kā “Emīla nedarbi”, “Ziemassvētku jampadracis”, “Ūdensbumba resnajam runcim” un citas.

Topošās spēlfilmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” scenārija autors ir Alvis Lapiņš, operators Uldis Jancis, mākslinieks Mārtiņš Milbrets, un filmu producē filmu studija “F.O.R.M.A.”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+