Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
12. septembris, 2014
Drukāt

Meklē Latvijas Nacionālā kultūras centra vadītāju

Ekrānšāviņš no LNKC mājas lapasEkrānšāviņš no LNKC mājas lapas

Kultūras ministrija izsludinājusi atklātu konkursu uz Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) vadītāja ierēdņa amata vietu, liecina informācija ministrijas mājas lapā.

No 2013. gada 1.novembra LNKC direktora pienākumus pildījusi LNKC Administratīvās nodaļas vadītāja Mārīte Grebzde.

Pretendentiem izvirzītās prasības: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām, augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajās vai humanitārajās zinātnēs, vismaz trīs gadu darba pieredze vadošā amatā un vismaz divu gadu darba pieredze valsts pārvaldē, pieredze liela mēroga kultūras projektu un pasākumu vadībā, vēlama pieredze starptautisko sadarbības projektu organizēšanā, zināšanas un izpratne par Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu un attīstību, kultūras un radošās industrijas izglītību, kā arī stratēģiska un konceptuāla domāšana, labas divu svešvalodu, tajā skaitā angļu valodas zināšanas, labas sadarbības, komunikācijas, darba organizācijas un vadības prasmes.

Pieteikumi iesniedzami līdz 25. septembrim personīgi Kultūras ministrijā, pa pastu vai elektroniska dokumenta veidā km.gov.lv sadaļā “Vakances”.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+