Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Sestdiena, 10. decembris, 2016
15. oktobris, 2015
Drukāt

“Meklējam dzīvniekus muzejā!” – Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejā Ģimenes diena

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs svētdien, 18. oktobrī, aicina uz ģimenes dienu “Meklējam dzīvniekus muzejā!”, piedāvājot daudzveidīgas nodarbes bērniem kopā ar vecākiem, LA.lv uzzināja muzejā.

Ekskursijā “Dzīvnieki Rīgas vēsturē un muzejā”, kuras seansu sākumi ir plkst. 11,13 un 15, dodoties pastaigā cauri Rīgas gadsimtiem muzeja ekspozīcijā, šoreiz pievērsīsies dzīvnieku pasaules pastāvīgajai klātbūtnei cilvēku dzīvē visos laikos.

Orientēšanās sacensības “Meklējam dzīvniekus muzejā!” paredzētas kā aizrautīga uzdevumu veikšana ģimenēm vai individuāli, pārbaudot savu vērību un veiklību, muzeja ekspozīcijā meklējot darba lapās norādītos eksponātus, kas tematiski saistīti ar dzīvniekiem. Visas dienas garumā orientēšanās sacensības uzdevumus varēs saņemt muzeja kasē vai pie gida.

Tāpat būs iespēja aplūkot izstādi “Mazie rīdzinieki” un visu muzeju, kā arī mazajiem apmeklētājiem tiks piedāvātas divas radošās darbnīcas – “Mazie rīdzinieki” un “Dzīvnieki muzejā. Nāc un radi!”.

Ģimenes dienas biļešu cena īpaši draudzīga: 1,42 eiro, skolēniem un pensionāriem – 0,71 eiro, pirmsskolas vecuma bērniem – bez ieejas maksas.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+