×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2015
Drukāt

“Meklējam dzīvniekus muzejā!” – Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejā Ģimenes diena

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs svētdien, 18. oktobrī, aicina uz ģimenes dienu “Meklējam dzīvniekus muzejā!”, piedāvājot daudzveidīgas nodarbes bērniem kopā ar vecākiem, LA.lv uzzināja muzejā.

Ekskursijā “Dzīvnieki Rīgas vēsturē un muzejā”, kuras seansu sākumi ir plkst. 11,13 un 15, dodoties pastaigā cauri Rīgas gadsimtiem muzeja ekspozīcijā, šoreiz pievērsīsies dzīvnieku pasaules pastāvīgajai klātbūtnei cilvēku dzīvē visos laikos.

Orientēšanās sacensības “Meklējam dzīvniekus muzejā!” paredzētas kā aizrautīga uzdevumu veikšana ģimenēm vai individuāli, pārbaudot savu vērību un veiklību, muzeja ekspozīcijā meklējot darba lapās norādītos eksponātus, kas tematiski saistīti ar dzīvniekiem. Visas dienas garumā orientēšanās sacensības uzdevumus varēs saņemt muzeja kasē vai pie gida.

Tāpat būs iespēja aplūkot izstādi “Mazie rīdzinieki” un visu muzeju, kā arī mazajiem apmeklētājiem tiks piedāvātas divas radošās darbnīcas – “Mazie rīdzinieki” un “Dzīvnieki muzejā. Nāc un radi!”.

Ģimenes dienas biļešu cena īpaši draudzīga: 1,42 eiro, skolēniem un pensionāriem – 0,71 eiro, pirmsskolas vecuma bērniem – bez ieejas maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+