Mobilā versija
-2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
10. decembris, 2015
Drukāt

Meklējot bezvēsts pazudušo Kristiānu, pārmeklēts Gaiļezers, atrastas viņa mantas (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Bezvēsts pazuduša jaunieša tuvinieki izmisīgi gaida jebkādas ziņas par viņa atrašanās vietu. Trešdien no rīta brīvprātīgie devās puisi meklēt Gaiļezera dzelmē, taču – bez rezultātiem, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Vispirms Gaiļezera krastā izdevies atrast jaunieša somu, kurā nekādu personisko mantu gan nav bijis. Atrastās mantas nodotas policijai.

Brīvprātīgie no organizācijas bezvests.lv turpina meklēšanas darbus.

Kadrs no videoKadrs no video

20 gadus vecais Kristiāns Kārkliņš pazuda 3. decembrī. Jaunietis ap 7.00 no rīta izgāja no mājām Mežciemā, lai dotos uz darbu. Puisis darbā tā arī nav ieradies, viņa telefons izslēgts, Facebook profils arī dzēsts vai deaktivizēts. Tuvinieki pazudušo puisi meklēja gan ar policijas, gan interneta starpniecību, taču diemžēl – nekā.

Tie, kam ir jebkāda informācija par pazudušo Kristiānu, viņa atrašanās vietu vai gaitām pēc 3. decembra, lūgti ziņot policijai vai organizācijai bezvests.lv (tālrunis: 22084084).

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Atrada Gaiļezerā. Ja mantu somā nav, tad tā jau ir slepkavība ar lielu varbūtību.

  2. Vai Gaiļezera slimnīcu arī pārmeklēja?

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+