Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
10. decembris, 2015
Drukāt

Meklējot bezvēsts pazudušo Kristiānu, pārmeklēts Gaiļezers, atrastas viņa mantas (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Bezvēsts pazuduša jaunieša tuvinieki izmisīgi gaida jebkādas ziņas par viņa atrašanās vietu. Trešdien no rīta brīvprātīgie devās puisi meklēt Gaiļezera dzelmē, taču – bez rezultātiem, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Vispirms Gaiļezera krastā izdevies atrast jaunieša somu, kurā nekādu personisko mantu gan nav bijis. Atrastās mantas nodotas policijai.

Brīvprātīgie no organizācijas bezvests.lv turpina meklēšanas darbus.

Kadrs no videoKadrs no video

20 gadus vecais Kristiāns Kārkliņš pazuda 3. decembrī. Jaunietis ap 7.00 no rīta izgāja no mājām Mežciemā, lai dotos uz darbu. Puisis darbā tā arī nav ieradies, viņa telefons izslēgts, Facebook profils arī dzēsts vai deaktivizēts. Tuvinieki pazudušo puisi meklēja gan ar policijas, gan interneta starpniecību, taču diemžēl – nekā.

Tie, kam ir jebkāda informācija par pazudušo Kristiānu, viņa atrašanās vietu vai gaitām pēc 3. decembra, lūgti ziņot policijai vai organizācijai bezvests.lv (tālrunis: 22084084).

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Atrada Gaiļezerā. Ja mantu somā nav, tad tā jau ir slepkavība ar lielu varbūtību.

  2. Vai Gaiļezera slimnīcu arī pārmeklēja?

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+