Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
15. decembris, 2014
Drukāt

Meklējot Imantas pedofilu, policija pamainījusi darbību raksturu (1)

Fotorobots - Valsts policijaFotorobots - Valsts policija

Meklējot Imantas pedofilu, policija ir pamainījusi darbību raksturu, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Notvert meklēto vīrieti, kura fotorobots izplatīts pilsētā jau kādu laiku, joprojām nav izdevies.

Ministrs bija skops komentāros par jaunumiem šajā lietā.

“Mana pārliecība, ka šī persona tomēr seko līdzi, kas tiek teikts medijos, kādas tiek atklātas policijas darbības metodes. Policija savā ziņā ir pamainījusi darbību raksturu, un ļoti negribētu, ka tas varētu kaut kādā veidā palīdzēt šai personai,” norādīja iekšlietu ministrs.

Viņš pavēstīja, ka šīs lietas ietvaros ir pārbaudītas vairāk kā 300 personas, bet apmēram desmit personas aizturētas ar pedofiliju saistītiem noziegumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Euu, kas to būtu domājis – jauns cilvēks un seko līdzi apollo un citiem medijiem?! No way!

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+