Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
26. augusts, 2015
Drukāt

Meklēs draudzīgāko skolu

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina izglītības iestāžu vadītājus (darba devējus) piedalīties konkursā “Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2015”.

Konkursā vērtēs pedagogu darba vidi un tā mērķis ir veidot darba devēju lielāku izpratni par cienīgiem darba apstākļiem pedagogiem. LIZDA aicina konkursā piedalīties tos darba devējus, kuru iestādēs izveidotas arodorganizācijas un vismaz 70 procentu darbinieku ir LIZDA biedri. Lai piedalītos konkursā, darba devējam līdz 14. septembrim elektroniski jāizpilda pašvērtējuma anketa un jāiesūta prezentācija par izglītības iestādi. Konkursa uzvarētājus paziņos oktobrī.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+