Mobilā versija
+2.7°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
1. oktobris, 2016
Drukāt

Meklēšana diemžēl beigusies: Pensionāri atrod purvā bez dzīvības pazīmēm (1)

Šodien bija plānots izvērst plašu meklēšanas operāciju. Foto no "bezvests.lv"Šodien bija plānots izvērst plašu meklēšanas operāciju. Foto no "bezvests.lv"

Pirms nedēļas pazudusī 80 gadus vecā kundze Inga sestdienas rītā ir atrasta bez dzīvības pazīmēm, ziņo “Bezvests.lv”, kas sestdien bija izvērsis plašu sievietes meklēšanas operāciju Saulkrastu apkaimē, bet kura beidzās pat īsti nesākoties.

Meklēšanā bija gatavi iesaistīties vairāki desmiti cilvēku, kas bija ieradušies uz organizācijas saplānoto meklēšanu rīta pusē. Tostarp maršruru izgāja kinologi.

Sievieti jau bez dzīvības pazīmēm purvā ieraudzījis kāds vietējais, kurš pārstāv militāro klubu “Patriots” un regulāri veic meklēšanas darbus mežos. Saticis kinologus, viņi rīta pusē apmainījušies ar telefoniem.

Sievieti atpazinusi meita un arī kaimiņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cik gan ļoti žēl un dziļa sāpe par šādu aiziešanu

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+