Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
1. oktobris, 2016
Drukāt

Meklēšana diemžēl beigusies: Pensionāri atrod purvā bez dzīvības pazīmēm (1)

Šodien bija plānots izvērst plašu meklēšanas operāciju. Foto no "bezvests.lv"Šodien bija plānots izvērst plašu meklēšanas operāciju. Foto no "bezvests.lv"

Pirms nedēļas pazudusī 80 gadus vecā kundze Inga sestdienas rītā ir atrasta bez dzīvības pazīmēm, ziņo “Bezvests.lv”, kas sestdien bija izvērsis plašu sievietes meklēšanas operāciju Saulkrastu apkaimē, bet kura beidzās pat īsti nesākoties.

Meklēšanā bija gatavi iesaistīties vairāki desmiti cilvēku, kas bija ieradušies uz organizācijas saplānoto meklēšanu rīta pusē. Tostarp maršruru izgāja kinologi.

Sievieti jau bez dzīvības pazīmēm purvā ieraudzījis kāds vietējais, kurš pārstāv militāro klubu “Patriots” un regulāri veic meklēšanas darbus mežos. Saticis kinologus, viņi rīta pusē apmainījušies ar telefoniem.

Sievieti atpazinusi meita un arī kaimiņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cik gan ļoti žēl un dziļa sāpe par šādu aiziešanu

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (5)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+