Latvijā
Kriminālziņas

Meklēšanā izsludināta laulātā sadauza vīra automašīnu 16

Sabojātais auto

20.jūlijā īsi pēc pulksten 21 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu sievieti, kura ar pudeli dauza pagalmā novietotas automašīnas logus. Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta tuvākā policijas ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, pamanīts balts “Renault” markas busiņš, kuram visi logi bija sasisti. Nama pagalmā bija sanākuši vairāki kaimiņi, kuri aprakstīja agresīvās sievietes izskatu. Policisti devās apsekot tuvāko apkārtni un pamanīja aprakstam atbilstošu sievieti.

Sākotnēji sieviete noliedza jebkādu saistību ar notikušo, tomēr vēlāk atklāja, ka bijusi dusmīga uz vīru un aizgājusi sadauzīt viņa automašīnu. Pārkāpēja aizvesta atpakaļ uz notikuma vietu un uzmeklēts transportlīdzekļa īpašnieks. Vīrietis paskaidroja, ka viņam nav nekādu pretenziju pret sievu. Laulātais paskaidroja, ka nākamajā dienā pats personīgi transportlīdzekli aizvedīs uz servisu un visu salabos.

Pārbaudot iesaistīto personu datus, atklājās, ka vīrieša sieva ir izsludināta meklēšanā. Pārkāpēja aizturēta un nogādāta Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.lv