Mobilā versija
Brīdinājums -6.8°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Otrdiena, 23. janvāris, 2018
23. oktobris, 2017
Drukāt

Meklēšanā izsludināts vīrietis mēģina iekaustīt garāmgājēja suni

Foto RPPFoto RPP

Valsts policijā (VP) nogādāts meklēšanā izsludināts vīrietis, kurš mēģinājis iekaustīt garāmgājēja suni, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

20. oktobrī īsi pirms pulksten 15.00 RPP darbinieki pamanīja kādu vīrieti netālu no Bastejkalna parka, kurš garāmgājējam pēkšņi ieķērās drēbēs un sāka vicināt dūres. Policisti piesteidzās pie agresīvā vīrieša un viņu atrāva no garāmgājēja. Līdzās cietušajam bija arī suns.

Agresīvais vīrietis sāka lamāties ar cieņu aizskarošiem izteicieniem un metās ar dūrēm virsū policistiem. Likumsargi vīrieti brīdināja par elektrošoka pistoles pielietošanu, pēc kā uzbrucējs uz brīdi nomierinājās un atkāpās.

Tikmēr cietušais pastāstīja, ka agresīvais kungs mēģinājis iespert viņa sunim. Vīrietis atgrūdis uzbrucēju no suņa, bet pēc tam dūres raidītas viņa virzienā. Cietušais atklāja, ka tūlītēja medicīniskā palīdzība viņam nav nepieciešama, lai gan saņēmis vairākus sitienus. Suns cietis nebija.

Pārrunu laikā uzbrucējs mēģināja pamest notikuma vietu, bet, kad tas neizdevās, ieķērās vienam no policistiem atstarojošajā vestē un mēģināja viņu nogāzt zemē. Likumsargiem nācās pret uzbrucēju pielietot asaru gāzi.

Drīz pēc tam veikta personas datu pārbaude, kuras laikā, atklājās, ka uzbrucējs ir izsludināts meklēšanā.

Pārkāpējs nogādāts VP un viņam sastādīti divi administratīvā pārkāpuma protokoli. Viens par sīko huligānismu, savukārt otrs par ļaunprātīgu nepakļaušanos policistu likumīgajām prasībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+