Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. marts, 2016
Drukāt

Meklēšanā izsludinātu jaunieti atrod smēķējam Stacijas laukumā

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs foto

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) par publisku smēķēšanu aizturējusi nepilngadīgu, meklēšanā kā bez vēsts pazudušu izsludinātu jaunieti, aģentūru LETA informēja RPP.

Vakar, 8.martā, Latgales pārvaldes darbinieki patrulēšanas laikā Stacijas laukumā pamanīja jaunieti, kura paņēma cigareti un sāka smēķēt. Jaunietes ārējais izskats liecinājis par to, ka viņa, iespējams, ir nepilngadīga.

Veicot personas datu pārbaudi, aizdomas apstiprinājās, turklāt policijas darbinieki konstatēja, ka persona izsludināta meklēšanā kā bezvēsts pazudusi. Jauniete pastāstīja, ka nesen pametusi dzīvesvietu un ar vilcienu devusies uz vairākām pilsētām.

Persona aizturēta un nodota Valsts policijai tālāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+