Mobilā versija
Brīdinājums +1.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
9. augusts, 2016
Drukāt

Meklēšanā izsludinātu rumāni pieķer Rīgā 3,15 promiļu reibumā pie stūres

Rīgas pašvaldības policijaRīgas pašvaldības policija

Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Ziepniekkalnā, pamanīja “Mazda” markas automašīnu, kura piedalījās ceļu satiksmē bez valsts reģistrācijas numura zīmēm.

Transportlīdzeklis apturēts un autovadītājs paskaidroja, ka ir no Rumānijas un uzrādīja Rumānijā izdotu vadītāja apliecību un automašīnas reģistrācijas apliecību. Jautājot, kāpēc transportlīdzeklim nav uzlikti numuri, vīrietis paskaidroja, ka auto esot tikko nopircis.

No vīrieša bija jūtama alkohola smaka. Pārbaudot vīrieša personas datus, noskaidrots, ka viņš ir izsludināts starptautiskā meklēšanā. Savukārt, pārbaudot transportlīdzekļa datus, konstatēts, ka automašīnai nav izieta tehniskā apskate un OCTA.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, taču brīdī, kad ieradās likumsargi vīrietis kļuva agresīvs, vicinājās ar rokām un centās pamest notikuma vietu. Ņemot vērā vīrieša uzvedību, policijas darbiniekiem nācās personu aizturēt, pielietojot fizisku spēku un rokudzelžus.

Veikta alkohola koncentrācijas pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka autovadītājs ir 3,15 promiļu reibumā.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (49)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+