×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
19. jūnijs, 2015
Drukāt

Meklētais suns, kurš Juglā smagi savainojis sievieti, atrasts (1)

Foto - Facebook, Ingvilda AumeistereFoto - Facebook, Ingvilda Aumeistere

Izdevies atrast meklēto suni, kurš otrdienas vakarā Mazajā Juglas ielā sakoda savu saimnieci un vēlāk pazuda no apkārtējo redzesloka, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijā.

Meklētais suns ir atrasts un šobrīd atrodas dzīvnieku patversmē “Ulubele”.

Šo dienu laikā policisti un dzīvnieku patversmes “Ulubele” darbinieki meklēja aizbēgušo dzīvnieku, vairākkārt pārbaudot gan vietu, kur suns līdz šim uzturējies, gan citas teritorijas, kurās dzīvnieks varēja atrasties.

Piektdien pēcpusdienā dzīvnieku patversmes “Ulubele” darbinieki pamanīja suni, kurš bija atgriezies savā iepriekšējā uzturēšanās vietā – pamestajā dārza mājiņā. Suns pret dzīvnieku patversmes darbiniekiem agresiju neizrādīja un veiksmīgi tika nogādāts patversmē, kur atradīsies speciālistu uzraudzībā.

Dzīvnieku patversmes speciālisti kopīgi ar policijas darbiniekiem izvērtēs suņa veselības stāvokli, lai konstatētu iespējamas cietsirdīgas izturēšanās pazīmes no saimnieces puses.

Policija izsaka pateicību dzīvnieku patversmes “Ulubele” darbiniekiem par palīdzību dzīvnieka meklēšanā un nogādāšanu uz patversmi.

Jau ziņots, ka policija ir brīdinājusi iedzīvotājus par agresīvu suni Rīgā. Suņa pazīmes – melns aitu sugas jauktenis, liels, ar izteikti garu asti.

Otrdienas vēlā vakarā Rīgas reģiona pārvaldē saņemta informācija, ka Mazajā Juglas ielā suns uzbrucis 1952.gadā dzimušai sievietei. Ierodoties notikuma vietā, policisti ieraudzīja, ka suns jau bija nodarījis viņai nopietnus miesas bojājumus.

Suns iebēga turpat blakus esošajos krūmos un pazuda. Iespējams, ka suns turēts pamestā dārza mājiņā Juglā un cietusī viņu uzmanījusi un barojusi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Dots devējam atdodas !Kā sauksi,tā atskanēs.Ir vēl jābrīnās,ka suns tik ilgi piecieta sievietes terorismu.Skatos Anim.planet,kur tādus “saimniekus”pat tiesā un liek cietumā par nežēlīgu izturēšanos,

Draugiem Facebook Twitter Google+