Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
29. marts, 2016
Drukāt

Meklētie Ventspils mīlnieki beidzot atgriezušies mājās (7)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Meklētie jaunieši ventspilniece Vanesa Apkalne un liepājnieks Mārtiņš Šķuburs ir laimīgi atradušies un atgriezušies ģimenēs, portālu ventasbalss.lv informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane.

Jaunieši sveiki un veseli mājās atgriezušies 20. martā.

“Ar viņiem viss ir kārtībā,” informēja Valdmane, apstiprinot, ka jaunieši mājās atgriezušies bez policijas līdzdalības. Policiju par to informējuši jauniešu radinieki. Plašāku informāciju par to, kur jaunieši bijuši, ko darījuši un kāpēc bija aizbēguši, VP nesniegs. Kā norādīja Valdmane, izvēle, vai izpaust šādas ziņas, ir viņu vecāku ziņā.

Jau vēstīts, ka policija lūdza iedzīvotāju palīdzību, lai noskaidrotu divu jauniešu atrašanās vietu, kuri pazuda šā gada 12. februārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. MĒNEŠA (no 12.februāra – 20.martam)
  ilgā abu prombūtne no mājām bija labs PĀRBAUDĪJUMS abu attiecību nopietnībai …

 2. viss jau ok,vienīgi kārtējo reizi vilšanās par policijas darbu un arī līdzcilvēku vienaldzību,kuri zināja,kur šis pārītis atrodas,bet lika tuviniekiem ciest….

  • Jā, stukača gēns ir neiznīdējams. Tu taču, aci nepamirkšķinot, nostučītu, vai ne?

   • tad kad būsi tādā situācijā,tad sapratīsi,ja tavs bērns būs pazudis…tad zināsi,vai ir stukča gēns un tā noteikti būs,es to zinu…

 3. Kad vajag meklet tad raksta un ludz visus palidzet kad pazinot kapec aizbega nav jazin cuciba ta ir.

  • Iepriekš taču rakstīja, ka meitenes māte bijusi PRET abu jauno draudzību, tāpēc kad vadzis lūza, abi jaunie devās projām no mājām … Tātad meitenes mātei tika dots laiks apdomāties…
   Puiša māte ir daudz sakarīgāka, kura paļāvās uz PAŠA čaļa izvēli ar ko draudzēties un kurā meitenē iemlēties……

 4. Prieks! 🙂 Lai veicas, mīlulīši, Mārtiņ un Vanesa. Daudz mīļu sveicienu.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+