×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
22. novembris, 2016
Drukāt

Meksikāņu seriāla cienīgas kaislības Gavaru ģimenē (11)

Foto - LetaFoto - Leta

Viens no pēdējā laika lielākajiem pārsteigumiem ne vienam vien bija Latvijas paraugpāra – uzņēmēja Māra Gavara (46) un viņa sievas, bijušās modeles Unas Gavares (42) laulības krahs. Septembra sākumā septiņu bērnu (Renāra (2), Mārtiņa (4), Miķela (6), Samuela (9), Eesteres (11), Jasmīnas (13) un Enias (15)) māmiņa, nevienam neko nepaskaidrojot, ar saviem bērniem pārcēlās uz Kanāriju salām pie miljonāra Ainara Gulbja (57), slavenākā Latvijas tenisista Ernesta Gulbja tēva. Pirms 25 gadiem, kad Una bija starptautiski pieprasīta modele, abi jau esot bijuši pāris un turīgais uzņēmējs abu kopīgām tikšanās reizēm īrējis Parīzē dzīvokli.

Pēc nepilna pusotra mēneša Una tiesā iesniedza prasību par laulības šķiršanu, uzstājot, ka bērni paliks kopā ar viņu, bet Mārim no īpašuma Jūrmalā jāizvācas.

Savukārt pirms nedēļas Jūrmalas tiesā bija paredzēta kārtējā tiesas sēde, kurā skatītu jautājumu par bērnu aprūpes tiesībām, taču, lai gan tajā laikā Una Gavare vēl bija Latvijā, tieši sēdes dienā viņa kopā ar meitu Esteri devās uz Tenerifi. Estere vienīgā no Gavaru bērniem bija atgriezusies Latvijā un atsākusi mācības savā iepriekšējā skolā. Kādu laiku Latvijā uzturējās arī Gavaru vecākā meita Enia, bet ar pārējiem pieciem bērniem Māris nav ne ticies, ne viņam izdevies ar tiem sazināties.

Žurnālā „Kas Jauns” Māris Gavars atklāj, ka pagaidām nav rasts risinājums ne laulības šķiršanas lietā, ne risinājums par bērnu dzīves vietas noteikšanu. Pagaidām tiesa esot noteikusi, ka līdz spriedumam Estere uzturēsies pie tēva Jūrmalā, bet pārējie seši bērni dzīvos kopā ar māti. Taču tā kā Una Gavare ignorē tiesas noteikto, Māris Gavars jau ir vērsies Tieslietu ministrijā ar pieteikumu par prettiesiski aizvesto bērnu atdošanu saskaņā ar Hāgas konvenciju par starptautiskās bērnu nolaupīšanas civiltiesiskajiem aspektiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Esmu teeva pusee,nosodaama ir maates riiciiba.

 2. Ja tiesa ir noteikusi,ka meitai līdz spriedumam jāpaliek pie tēva,tad kas devis tiesības mātei patvaļīgi meitu aizvest???Grūti saprast,vai Gavare dzīvojot kopā ar miljonāru,jūtas visu varoša un uzskata,ka pat var uzspļaut tiesas lēmumam?Vai arī,iespējams, tiesa baidās ievērot likumu,ja tas skar miljonāra intereses? Šajā gadījumā lēmumam būtu bijis jābūt striktam un meita jāatgriež pie tēva,bet māte jāsoda par patvaļīgu bērnu izvešanu no valsts,bez tēva ziņas.

 3. Piekususi?Vai tad tagad kāds cits audzinās bērnus?Gulbis tagad audzinās,jeb tagad nebūs jāaudzina!!!!Kur vel muļķīgāku secinājumu!!!!!!!

 4. Pretīgi, ka Gavars visiem spēkiem cenšas te kaut ko salīmēt kopā.Ja tas neizdodas, tad uz spēles tiek likti bērni. Cik gan tūkstošu bērni izauguši šķirtajās ģimenēs, bez tēviem dzērājiem, psihopātiem un brunču medniekiem, kas nav varējuši iedod bērniem iztikai ne rubli, latu vai eiro. Padomju laikos nevarēja tā ar bērniem spēlēties, viņi dzīvoja un skolojās pie savas mātes, un izauga par normāliem cilvēkiem. Tagad ar šito bērnu raustīšanu pie tēviem, kur bērnu audzina pamāte, tēva jaunā sieva, bērni ir slimi ar nerviem jau no mazotnes. Iesaku Gavaram ārstēties, nevis turpināt vardarbīgi izturēties pret savu bijušo ģimeni, jo bērni un Una nav viņa privātīpašums. Bet Unai – lai izdodas atbrīvoties ņo tā varmākas, un turpināt savu dzīvi, kā viņa vēlas. VIŅA TO DRĪKST, un nekāds tēviņš to nevar aizliegt. Preteklis tas Gavars.

  • Kāds te pretīgums pret Gavaru nevaru saprast.ne jau viņš aizgāzās pie mīļākas ar bērniem.Tev laikam nav bērnu ,ka vari tik stulbi spriedelēt.

 5. Tā jau likās, ka pārāk skaisti, lai būtu patiesība…
  Pirms 25 gadiem viņai bija tikai 17!!!

 6. Pieļauju, ja sieviete ir psihiski vesela, tad viņa apzinās, ka daudzus bērnus var ieņemt, dzemdēt un audzināt vien no cilvēka (un kopā ar cilvēku), kuru mīl, uz kuru var paļauties, ka būsi mīlētā, mīlošā un nodrošināta. Droši vien tā arī bija, nedzīvoja taču izdaudzināta Una visus šos gadu ar kādu monstru vārdā Gavars, piespiedkārtā pārvēzdamies dzemdējoša robotā… Acīmredzot, sagurusi, un te vēl Gulbis pie apvāršņa ar savu naudas maisu … Uz mums visiem gan viss tas “Luna parks” neattiecas; taču pie mums ir “pieņemts” katram bāzt savu degunu citā dzīvē, jo … citādi būtu jādomā par savējo, kur arī ne viss ir pēc Bībeles.

 7. …ja Una nevar vairāk ne ar ko izcelties,tad vēlas sāpināt bērnus un viņu tēti,trūkst vārdu,ko teikt…..vai tad bērni rodas bez cilvēcīgas mīlestības…….kā kaķu mammai

 8. Piekususi.tagad grib baudīt komfortablu dzīvi.kad bèrnus taisīja,par to nedomāja,ka tas nav īslaicīgi un viegli.

 9. katrs idiots jebkādiem līdzekļiem pievērš sev uzmanību,jo sav’ādāk jau nav ar ko izcelties.

 10. Vispirms sieviete ļaujas kļūt par ražojošu mašīnu.un pēc tam dara nelaimīgus šos 7ražojumus.. abu šo vecāku egoisms.

Draugiem Facebook Twitter Google+