×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
5. novembris, 2016
Drukāt

Melānija Trampa ASV strādājusi vēl pirms darba vīzas saņemšanas

Foto: AP/Scanpix/LETAFoto: AP/Scanpix/LETA

ASV republikāņu Baltā nama kandidāta Donalda Trampa sieva Melānija Trampa strādājusi algotu modeles darbu ASV vēl pirms bija ieguvusi darba vīzu, liecina aģentūras AP rīcībā nonākuši 20 gadus veci dokumenti.

Viņa piedalījusies 10 apmaksātos modeles darbos ASV pirms darba vīzas iegūšanas. Aģentūras AP rīcībā esošie dokumenti rāda, ka Trampa 1996.gadā esot strādājusi algotu darbu, lai arī tobrīd viņa tikai varēja atrasties ASV un meklēt darbu.

Pati Trampa vienmēr uzsvērusi, ka ASV ieradusies likumīgu un nav pārkāpusi valsts imigrācijas likumus.

Viņas vīrs Donalds Tramps vēlēšanu kampaņā ir pieturējies pie ļoti stingras pozīcijas pret imigrācijas likumiem un asi vērsies pret to pārkāpējiem.

Maz ticams, ka jaunatklātā informācija mainīs Trampas pilsonības statusu. ASV valdība var mēģināt atņemt pilsonību gadījumos, kad persona ir apzināti sniegusi nepatiesas ziņas par tās naturalizāciju. Tomēr parasti pilsonību tiek mēģināts atņemt tikai smagākajos gadījumos, piemēram, terorisma vai kara noziegumu situācijās.

Trampa 2001.gadā kļuva par ASV pastāvīgo iedzīvotāju, bet 2006.gadā arī par pilsoni.

Melānija Trampa 1970.gadā piedzima Slovēnijā, kas tolaik bija republika Dienvidslāvijas sastāvā, bet deviņdesmito gadu sākumā atstāja mājas, lai veidotu modeles karjeru. Kā modele viņa nonāca ASV un tur iepazinās ar Donaldu Trampu, ar kuru viņa 2005.gadā apprecējās.

Melānija Trampa ir 24 gadus jaunāka par savu vīru miljardieri. Viņa ir Donalda Trampa trešā sieva un viņa jaunākā dēla Barona māte.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+