Pasaulē
Citur

Melānija Trampa uzteic Lebronu Džeimsu pēc aizvainojoša ASV prezidenta tvīta0


Basketbolists Lebrons Džeimss.
Basketbolists Lebrons Džeimss.
Foto: AP/Scanpix/LETA

Pāris stundas pēc tam, kad ASV prezidents Donalds Tramps, kā ierasts, mikroblogošanas vietnē “Twitter” aizskāra basketbola superzvaigni Lebronu Džeismu, pirmā lēdija Melānija Trampa viņu aizstāvējusi.

Lebrons Džeimss intervijā sacīja, ka Trampa politika darbojas sašķeļoši un ir iedrošinājusi rasistus, savukārt Tramps atbildes tvītā apšaubīja basketbolista inteliģenci un norādīja, ka tikai intervētājs, Dons Lemons, būdams “dumjākais cilvēks televīzijā” licis basketbolistam “izskatīties gudram, ko nav viegli izdarīt”.

Savukārt Melānijas Trampas sabiedrisko attiecību speciāliste tikai pāris stundas vēlāk paziņojusi, ka ASV pirmā lēdija uzskata – Lebrons Džeimss dara “daudz laba ar savu skolu dzimtajā Ohaio”.

Agrāk šajā nedēļā Džeimss intervijā CNN pauda, ka tieši sports viņam piedāvājis iespēju sastapt cilvēkus ar atšķirīgu pieredzi un no citas rases, jo pirms tam nekad nav komunicējis ar baltajiem. “Sports nekad nav dalījis cilvēkus. Tas vienmēr mūs tuvinājis,” viņš sacīja, norādot, ka Tramps sportu izmanto, lai sašķeltu sabiedrību.

Saistītie raksti
LA.lv