Mobilā versija
Brīdinājums +17.5°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Melbārde: Kaprāna izteikumi par deputātiem nesaskan ar ministrijas Ētikas kodeksu (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Lai arī Mārtiņš Kaprāns uzsver, ka sociālajos tīklos savu viedokli pauž kā privātpersona, viņa rīcība tomēr nesaskan ar Kultūras ministrijas (KM) Ētikas kodeksa pamatprincipiem, aģentūrai LETA atzina kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK).

Ministre norāda, ka ikvienai amatpersonai būtu jāapzinās, ka iestādes kopējo tēlu sabiedrībā veido katra atsevišķa darbinieka uzvedība un rīcība, tāpēc ar savu izturēšanos un attieksmi ir jācenšas vairot apkārtējo cilvēku un sabiedrības cieņu.

Reaģējot uz šo situāciju, kultūras ministre ir izsūtījusi aicinājumu KM darbiniekiem un amatpersonām atkārtoti pārskatīt KM Ētikas kodeksā noteiktos uzvedības principus un normas.

Jau ziņots, ka Saeimas deputāti Artuss Kaimiņš (LRA) un Mārtiņš Bondars (LRA) vērsušies ar aicinājumu pie kultūras ministres vērtēt viņas padomnieka Kaprāna rīcības ētiskumu un atbilstību amatam saistībā ar viņa negatīvajiem izteikumiem par abiem politiķiem.

7.jūlijā kultūras ministres ārštata padomnieks sabiedrības integrācijas un mediju politikas jautājumos Kaprāns sociālajā vietnē “twitter.com”, atbildot uz cita lietotāja ierakstu, Bondaram un Kaimiņam esot veltījis šādu izteikumu: “@koleegjis @MartinsBondars @artuss
Šiem opozīcijas klauniem no sākuma jāizlasa pašu dotais deputātu zvērests.”

Kaprāns, uzzinot par abu deputātu aicinājumu, turpināja tviterī ironizēt par viņiem. “Esmu aizskāris Latvijas svētās govis / Kaimiņš un
Bondars apvainojušies, ka Kaprāns tviterī nosaucis tos par klauniem,” viņš rakstīja sociālajā vietnē.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. MINISTREI VAJADZĒTU ATKĀPTIES-KĀPĒC,TĀPĒC,KA MŪSDIENU MŪZIKAS UN DEJAS IZPILDĪŠANAS LAIKĀ UZ SKATUVES PARĀDĪJĀS UZRAKSTS “‘BĀC,……”‘.TAS IR AIZVIETOJUMS MO KRIEVU VALODAS “‘BĻEĢ”‘(AR ATTIECĪGU TULKOJUMU).KĀ TAS IET KOPĀ AR JAUNIEŠU KULTŪRAS SVĒTKIEM???? VĒLĒTOS DZIRDĒT NO MINISTRES INTERVIJU KĀ KAS TĀDS IR IESPĒJAMS-VIENKĀRŠI ŠOKS……

    • Visvaldis Mucenieks Atbildēt

      Redz, ko dara pār mēru iedzerta krievu vodka! Skatītājai pirms sēšanās pie datora vajadzēja izgulēt dzērumu. Varbūt tad prāts būtu atgriezies un tādas stulbības nebūtu rakstījusi.

  2. Varbuut arii nesaskan, bet iisti ritiigi tie viirinji nav!

Tradicionālajā Brīvdabas muzeja gadatirgū - arī simtgadniece Emīlija TrankaleBrīvdabas muzejs nedēļas nogalē – 3. jūnijā no plkst. 9 līdz 18 un 4. jūnijā no plkst. 9 līdz 17 aicina uz tradicionālo Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgu, kurš risināsies jau 47. reizi un kurā piedalīsies unikāla meistare.
Draugiem Facebook Twitter Google+