×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
2. februāris, 2013
Drukāt

Melbārdim traka pirmā diena – no trešās uz 11. vietu

LETALETA

Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Intaru Dambi un Arvi Vilkasti atrodas 11.vietā pēc Sanktmoricas trasē Šveicē notiekošā pasaules čempionāta četriniekiem sestdien veiktajiem pirmajiem diviem braucieniem.

Savukārt jaunais Latvijas pilots Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Raivi Broku, Uģi Žaļimu un Jāni Strengu pēc pirmās sacensību dienas atrodas 14.pozīcijā.

Melbārža ekipāža pirmajā braucienā uzrādīja labāko starta laiku un sasniedza šīs trases starta rekordu (4,95 sekundes), bet finišu sasniedza ar tā brīža trases rekordu. Tas pirmo braucienu latviešiem ļāva noslēgt augstajā trešajā vietā. Savukārt otro braucienu Melbārdis veica ievērojami sliktāk, uzrādot tikai 16.rezultātu, lai arī startā latvieši atkal bija labākie.

Līderis pēc otrā brauciena ir Aleksandrs Zubkovs no Krievijas, kurš par 0,05 sekundēm apsteidz vācieti Maksimiljanu Arntu. Savukārt trešais 0,30 sekundes aiz līdera ir Stīvens Holkombs no ASV.

Melbārdis pēc diviem braucieniem līderim zaudē 0,66 sekundes.

Savukārt Ķibermaņa ekipāža pēc pirmā brauciena atradās 16.vietā, bet otrajā spēja apsteigt divus tiešos konkurentus un uzrādīt labāku laiku arī par Melbārdi. Latvijas otrā ekipāža līderiem pašlaik zaudē 0,96 sekundes.

Kopumā sacensībās startē 34 ekipāžas.

Atlikušos divus braucienus sportisti veiks svētdien.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+