×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
25. februāris, 2018
Drukāt

Melbārdis: Kauns no komandas biedriem, atkal viņus pievīlu (5)

FOTO: Romāns Kokšarovs/ F/64/Photo AgencyFOTO: Romāns Kokšarovs/ F/64/Photo Agency

Latvijas labākajam bobsleja pilotam Oskaram Melbārdim esot kauns no saviem četrinieku ekipāžas komandas biedriem, jo viņš atkal esot viņus pievīlis, pēc Phjončhanas olimpiskajām spēlēm atzina sportists.

Svētdien četriniekos par olimpisko čempionu tika kronēts vācietis Frančesko Frīdrihs, kamēr Latvijas pirmais pilots Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu bija piektie, bet Oskars Ķibermanis, kura kamanas iestūma Jānis Jansons, Helvijs Lūsis un Matīs Miknis, bija desmitie.

“Kauns par četriniekos paveikto. Vakar bija nestabili braucieni, it sevišķi otrais. Kauns no komandas biedriem. Atkal viņus pievīlu. Bet tāda ir dzīve, prieks, ka cīnījāmies līdz galam un mēģinājām darīt, ko varam,” pēc sacensību noslēguma teica Melbārdis. “Arī piektā vieta ir jāizcīna, nav tik traki. Sezonas laikā četriniekos nekur augstāk neesam bijuši. Ap to pašu vietu esam arī šeit. Jāņem tas, kas ir, un jāpriecājas par to.”

“Pēc vakardienas braucieniem varējām būt augstāk, tomēr, skatoties uz sacensību pirmo dienu, trešā vieta šodien bija maksimums, ko varējām izspiest. Kaut kas nav. Tā nav nejaušība, ka abās disciplīnās otrajā braucienā pieļāvu identisku kļūdu. Par to jāpadomā priekšdienām,” uzsvēra latvietis.

Pirms tam Melbārdis kopā ar Strengu bija izcīnījis bronzu olimpisko spēļu divnieku sacensībās, kamēr četriniekos reāli cīņā par godalgām neiesaistījās.

“Tagad emocijas jānomet malā un jāpadomā mierīgi. Uz mājām būs deviņu stundu lidojums, tā kā varēs padomāt. Divus trīs mēnešus es sev to nepiedošu,” sašļucis bija Melbārdis. “Man ir kauns. Stūmēji savu darbu izdarīja, bet es vienā braucienā pieļāvu stulbu kļūdu un noraku četru gadu darbu. Iespēru pa spaini ar ūdeni un izgāzu to.”

Melbārdis norādīja, ka atkal liktenīgs bijis otrais brauciens, kur otrajā virāžā pieļautā kļūda likusi zaudēt daudz laika. Tāpat gadījās arī divnieku sacensībās, kas liedza pacīnīties par sudrabu vai pat zeltu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Katram ir veiksmes un ne tik veiksmīgas dienas, mēneši, gadi, bet viss mainās! Paldies, ka centāties!

  2. Kads sakars ar pievilsanu,ja Prusis saka ka vins dzivo akmens laikmeta ar sliecu stavokli .

  3. Malači puiši, prieks par mūsu sportistiem. Panākumi bija, ir un būs.

  4. TV reklāmā, kas nepārtraukti atkārtojās, vajadzēja saukt: “Latvijai ir medaļas!” Citādi – pierunāja, ka ir tikai viena.

    • Sauca jau arī, ka nu tik būs, nu tik būs mums tik dauz varenu sportistu, esam planētas vadošie skeletonā, bobslejā, biatlonā. Brīnums, ka vispār vienu medaļu izcīnija. Jāsaka gan, ka mūsu kaimiņiem nemaz labāk negāja. Mazai valstij ir grūti vienmēr un visur būt priekšgalā.

Draugiem Facebook Twitter Google+