×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. februāris, 2013
Drukāt

Melbārdis paceļas uz devīto vietu, Ķibermanis – 16.

LETALETA

Oskara Melbārža pilotētais bobsleja četrinieks svētdien Sanktmoricā, Šveicē, pasaules čempionātā (PČ) pēc pēdējā ceturtā brauciena palika 9. vietā, bet Oskara Ķibermaņa kvartets sacensību noslēgumā ieņēma 16. vietu, liecina organizatoru informācija.

Pēdējā braucienā Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Intaru Dambi spēja pakāpties divas vietas augstāk, jo pēc trešā brauciena viņš bija uzreiz aiz labāko desmitnieka. Savukārt Ķibermanis ar stūmējiem Uģi Žaļimu, Raivi Broku un Jāni Strengu pēdējā braucienā noslīdēja vienu vietu zemāk, taču iekļūšana labāko 20 skaitā nav slikts sasniegums jaunajam pilotam, kuram šī bija debija pasaules čempionātā.

Par čempioniem kļuva Vācijas pilota Maksimiliana Arnda četrinieks, kas par 0,47 sekundēm apsteidz krievu pilota Aleksandra Zubkova ekipāžu. Savukārt uz trešo vietu pakāpās pieredzējušā ASV pilota Stīvena Holkomba ekipāža, kas līderim zaudēja 0,59 sekundes.

Melbārža četrinieks no pasaules čempioniem atpalika 1,12 sekundes, bet Ķibermani no uzvarētājiem šķīra 1,74 sekundes.

Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis LTV7 televīzijā teica, ka Melbārža četriniekam šīs bija neizmantoto iespēju sacensības, taču uz labāku rezultātu cerēt liegušas kļūdas, kuru bijis par daudz. Savukārt Ķibermaņa veikumu viņš vērtēja kā labu, jo viņam šāda līmeņa sacensībās tā bija debija.

Pasaules čempionāts bobslejā:

Četrinieki (četru braucienu summā)

1. Vācija (Maksimilians Arnds) 4:20,67

2. Krievija (pilots Aleksandrs Zubkovs) +0,47

3. ASV (Stīvens Holkombs) +0,59

4. Šveice (Beats Hefti) +0,63

5. Lielbritānija (Džons Džeimss Džeksons) +0,66

6. Šveice (Riko Peters) +0,67

..9. Latvija (Oskars Melbārdis) +1,12

..16. Latvija (Oskars Ķibermanis) +1,74

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+