×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
18. februāris, 2012
Drukāt

Melbārdis piektajā vietā pēc pasaules čempionāta pirmajiem diviem braucieniem

Latvijas bobsleja ekipāža ar pilotu Oskaru Melbārdi un stūmēju Daumantu Dreiškenu ieņem piekto vietu pēc pasaules čempionāta bobslejā, kas norisinās Leikplesidas trasē ASV, pirmajiem diviem braucieniem.

Melbārdis pēc pirmā brauciena par 0,25 sekundēm atpalika no līdera Lindona Raša no Kanādas, bet identisku laiku pirmajā braucienā uzrādīja arī amerikāņa Stīvena Holkomba ekipāža.

Otrajā braucienā Melbārdis startēja nedaudz sliktāk, atkāpjoties uz piekto vietu – 0,42 sekundes aiz Raša, kurš saglabāja pirmo vietu, un 0,21 sekundi aiz trešajā vietā esošā vācu pilota Maksimiljana Arnta.

Tikmēr Edgars Maskalāns ar stūmēju Intaru Dambi pēc pirmā brauciena ieņēma dalītu desmito vietu, līderiem zaudējot 0,58 sekundes. Pēc otrā brauciena Maskalāns bija spiests atkāpties uz 15.pozīciju, Rašam zaudējot jau 1,33 sekundes.

Savukārt jaunais Uģis Žaļims ar stūmēju Raivi Broku, startējot ar īrētu bobu, atrodas 23.pozīcijā, līderim zaudējot 3,38 sekundes.

Otrajā vietā 0,12 sekundes aiz Raša atrodas Holkombs, bet Arnts kanādietim zaudē 0,21 sekundi.

Par maksimālā atļautā svara pārsniegšanu pēc pirmā brauciena tika diskvalificēta krieva Aleksandra Zubkova ekipāža.

Pasaules čempionātā tomēr piedalās arī iepriekš savainotais Dreiškens, kurš gan boba stumšanu neveic ar maksimālo spēku.

Trešo un ceturto braucienu sportisti veiks svētdien.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+