×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
3. janvāris, 2017
Drukāt

Melbārdis saudzējošā režīmā šonedēļ atkal kāps bobā

LETALETA

Valsts vadošais bobsleja pilots Oskars Melbārdis šonedēļ atgriezīsies sacensību apritē, Pasaules kausa trešajā posmā Altenbergā startējot saudzējošā režīmā, apstiprinājusi Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Melbārdim jau pagājušajā sezonā bija nopietnas muguras problēmas un augusta beigās sportistam beidzot tika veikta operācija. Šosezon viņš vēl nav startējis, turklāt sākotnēji bija iecerēts, ka pilots sacensībās atgriezīsies vēl vēlāk, nevis Pasaules kausa posmā Altenbergā.
Tomēr nu federācija oficiāli paziņojusi, ka Melbārdis brauks šajā nedēļas nogalē gaidāmajā posmā Altenbergā, darot to treniņu režīmā un paralēli novērojot, kā reaģēs sportista mugura.

Latvijas bobsleja komandas galvenais treneris Sandis Prūsis pagājušajā nedēļā izteicās, ka lēmums atgriezt Melbārdi sacensību apritē jau Altenbergā pieņemts ar vēlmi nodrošināt trīs starta vietas šī gada februārī gaidāmajā pasaules čempionātā.
Lai iegūtu trīs starta vietas pasaules čempionātā, visiem trim pilotiem Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) rangā ir jābūt 25 labāko skaitā.

Uz Altenbergu devusies Latvijas spēcīgākie sportisti. Bez Melbārža tie ir arī piloti Oskars Ķibermanis un Uģis Žaļims, kamēr skeletona sacensībās valsti pārstāvēs Martins un Tomass Dukuri, kā arī Lelde Priedulēna.

Šo sezonu Latvijas bobslejisti sāka ar startiem Eiropas kausa posmos, kamēr Pasaules kausa sacensībās, kas notika Ziemeļamerikā, nepiedalījās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+