Melbārdis un Ķibermanis astoņniekā Īglsā 0

Latviešu bobsleja piloti Oskars Melbārdis un Oskars Ķibermanis sestdien ieņēma attiecīgi septīto un astoto vietu Īglsas trasē Austrijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā, sestā, posma divnieku sacensībās.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Pirmo braucienu gan Melbārdis kopā ar Daumantu Dreiškenu, gan Ķibermanis ar stūmēju Vairi Leibomu veica 52,10 sekundēs, ieņemot dalītu piekto vietu. Pēc pirmā brauciena latvieši līderiem zaudēja 0,32 sekundes.

Savukārt otrajā braucienā Melbārdim un Ķibermanim attiecīgi devītais un desmitais laiks, kas lika atkāpties uz attiecīgi septīto un astoto vietu. Melbārdis izlases otro pilotu apsteidza par 0,05 sekundēm.

Melbārdis un Ķibermanis pirmajā braucienā uzrādīja attiecīgi pirmo un otro labāko starta laiku, to pašu atkārtojot arī otrajā braucienā.

Līderis pēc pirmā brauciena bija amerikānis Stīvens Holkombs, kurš par 0,22 sekundēm apsteidza šveicieti Beātu Hefti. Savukārt trešais vēl 0,02 sekundes nopakaļus bija krievs Aleksandrs Zubkovs, kurš par 0,04 sekundēm apsteidza vācieti Frančesko Frīdrihu. Otrajā braucienā Holkombs savu pozīciju nosargāja, apsteidzot Hefti par 0,23 sekundēm. Šveicietim 0,05 sekundes zaudēja Zubkovs, bet Frīdrihs krievam piekāpās par 0,03 sekundēm.

Melbārdis divu braucienu summā uzvarētājam zaudēja 0,55 sekundes, bet ĶIbermanis – 0,60 sekundes.

Pēc tam svētdien bobslejisti Īglsā aizvadīs četrinieku sacensības.

Pēc šī posma noslēdzas sportistu atlases Soču ziemas olimpiskajām spēlēm. Latvija uz Sočiem dosies ar astoņiem sportistiem.

Pasaules kausa sezona noslēgsies ar sacensībām Kēnigzes trasē Vācijā 26.janvārī.